1. cofnij

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI, PRODUKTÓW: 2. GENERACJA PROCESORÓW INTEL® XEON® SCALABLE I PAMIĘC TRWAŁA INTEL® OPTANE™ DC ORAZ Z BENEFITAMI JAKIE PRZYNOSI UCZESTNICTWO W PROGRAMIE INTEL® TECHNOLOGY PROVIDER!

2. generacja procesorów Intel® Xeon® Scalable, dawniej Cascade Lake, z chipsetami Intel® C620 Series (Purley Refresh), posiada wbudowaną technologię Intel® Deep Learning Boost i zapewnia wysoką wydajność wnioskowania i wizji obciążeń AI. Konsoliduje on różnorodne obciążenia IoT, obsługuje ogromne zbiory danych i umożliwia transakcje w czasie rzeczywistym. Teraz możesz uzyskać jeszcze lepsze wbudowane funkcje uczenia głębokiego, przyspieszyć wdrażanie i obniżyć całkowity koszt posiadania (TCO) dzięki narzędziom zoptymalizowanym pod kątem CPU i strukturom, takim jak Intel® Distribution OpenVINO™ Toolkit.

Najważniejsze funkcje:

Technologia Intel® Deep Learning Boost:

 • Przyspiesza pracę AI/Deep Learning/Vision do 14X 1 wydajność przepływności przez procesory poprzedniej generacji.

Pamięć trwała Intel® Optane™ DC:

 • Szybkość obciążeń i czas do wglądu w ten nowy rewolucyjny produkt pamięci dla niedrogich, trwałych i dużych pamięci.

Zintegrowana technologia Intel® QuickAssist (Intel® QAT):

 • Kompresja danych i przyspieszanie kryptografii, zwalnia procesor hosta i poprawia transport danych i ochronę na serwerze, pamięci masowej, sieci i migracji maszyn wirtualnych. Zintegrowany z chipsetem.

Technologia Intel® Resource Director dla determinism:

 • Rozszerz jakość usługi (QoS) z alokacją przepustowości pamięci.

Zwiększone bezpieczeństwo

 • Sprzętowe środki zaradczy dla exploitów kanału bocznego pomagają chronić systemy i dane przez utwardzanie platformy przed wszelkimi złośliwymi atakami.

Rozszerzona dostępność pomocy technicznej:

 • 15-letnia dostępność produktów i 10-letnia niezawodność w przypadku zastosowania pomaga chronić inwestycję.

KUP TERAZ

Pamięć trwała Intel® Optane™ DC to przełomowa i innowacyjna technologia. Dzięki nowym skalowalnym procesorom Intel® Xeon® drugiej generacji ta zoptymalizowana pod kątem obciążeń technologia ułatwi firmom wydobycie większej ilości informacji z danych, takich jak chmura, bazy danych, analizy w pamięci czy sieci dostarczania treści.

Co to jest pamięć trwała Intel® Optane™ DC?

Pamięć trwała Intel® Optane™ DC to nowatorska technologia pamięci, która stanowi wyjątkowe połączenie dużej pojemności i trwałości danych w przystępnej cenie. Obejrzyj tę animację, aby dowiedzieć się, w jaki sposób technologia ta może pomóc firmom w szybszym uzyskiwaniu informacji z aplikacji przetwarzających duże ilości danych, a także zapewnić korzyści w postaci trwale poprawionej skalowalności usług przy większej gęstości maszyn wirtualnych i kontenerów.

KUP TERAZ

Dlaczego warto dołączyć do Intel® Technology Provider?

Możliwość zdobywania punktów oraz przeznaczania ich na promocje i nagrody dostępne tylko dla Partnerów:

 • Wszyscy Partnerzy mają możliwość zdobywania punktów w kwalifikujących się do tego zakupach produktów Intel,
 • Punkty mogą być wykorzystywanie na nagrody, takie jak kupony na technologię Intel, materiały marketingowe,
 • Coraz wyższy poziom punktów pozwala na wzięcie udziału w dodatkowych korzyściach specjalnych,

Zwiększenie sprzedaży dzięki najnowszym technologiom i rozwiązaniom:

 • Dostęp do unikatowych narzędzi sprzedaży i marketingu, gwarantujących skuteczne przyciągnięcie klienta,
 • Stałe wsparcie techniczne, najnowsze informacje rynkowe,
 • Dotarcie do nowych i obecnych klientów, bazując na zaufanych i znanych rozwiązaniach technologicznych firmy Intel®,

Pozyskiwanie wiedzy dotyczącej najnowszych technologii na rynku:

 • Budowanie zaufania dzięki kompetencjom eksperckim, uzyskiwanym podczas specjalistycznych szkoleń,
 • Szkolenia gwarantujące coraz wyższy poziom Partnerstwa, dostępne dla firm oraz osób prywatnych w zakresie technologii Intel®, centrum danych, biznesu, konsumentów i technologii,
 • Uzyskanie przewagi konkurencyjnej, wyprzedzając najnowsze trendy technologiczne i branżowe.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY ZAREJESTRUJ SIĘ

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administrator
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ( dalej „RODO”) jest:
Also Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45 A, 02-146 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000218498, NIP: 89500218498, REGON: 930310841 (dalej „Administrator”).

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Administratora można kontaktować się z Administratorem za pomocą poczty elektronicznej na adres: ochronadanych@also.com

2. Cel przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

 • 2.1 Osoby, które wypełniają formularz zgłoszeniowy proszone są o podanie danych niezbędnych do realizacji Promocji.
 • 2.2 Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do udziału w Promocji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości udziału w Promocji.
 • 2.3 Pani/Pana dane osobowe, podane podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego są przetwarzane:
  a) w celach realizacji Promocji przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

3. Komu mogą być ujawnione Pani/Pana dane osobowe
Dane osobowe mogą być ujawniane przez Administratora:

 • a) podmiotom realizującym na zlecenie Administratora czynności związane z realizacją Promocji,
 • b) organom administracji publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów administracji publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów prawa.

4. Czas przetwarzania danych osobowych
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora przez czas trwania Promocji oraz przez czas niezbędny do wywiązania się przez Organizatora z obowiązków związanych z przeprowadzeniem Promocji (w tym dokumentacji rozliczeniowej).

5. Uprawnienia osoby

 • 5.1 Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych do innego administratora, prawo wycofania zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.
 • 5.2 Przysługuje Panu/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.