Teile tuleb appi uus ja kaasaegne seade, kus on Windows 10 ja Office 2019


Suurendage oma tulemuslikkust

Windows 10 Pro ja Office 2019 sobib Teie tööks nii praegu kui ka tulevikus. Reaalajas toimuv koostöö saab alguse siit koos jagatavate märkmike, kaasautorluse kaudu muudatuste tegemisega ja nende nägemisega juba trükkimise ajal ning igas seadmes oleva whiteboardiga. Pole oluline, kas töötate üksinda või meeskonnaga, Microsoft võimestab Teid parimal viisil ja aitab hõlpsalt tipptasemel dokumente luua. See annab Teile aega keskendumaks rohkem oma ettevõtte pikaajalisele kasvule ning asjadele, mis Teie äri ainulaadseks muudavad.


Kaitske seda, mille olete üles ehitanud

Windows 10 on kõigi aegade turvalisim Windows. Sellesse on sisse ehitatud teie andmete, seadmete ja inimeste kaitse ning äriteabe ja isikliku identiteedi kaitse isegi kaotatud või varastatud seadmetes. Äritegevuse põhivajadused nagu tulemüür, turvaline alglaadimine ja faili tasandil teabe kaitsmine kadumise eest on igas seadmes olemas. Lõimides oma kaasaegses seadmes Office 2019, Enterprise Mobility + Security ja Windows 10 saavutab teie ettevõte tasakaalu maksimaalse tõhususe ning turvalisuse vahel.Sujuv üleminek

Uued Windows 10 seadmed lihtsustavad haldamist ja uuendusi ning aitavad Teil aega säästa, kulusid kokku hoida ja kontrolli parandada. Windows 10 ühildub enamikuga (99%) Windows 7 mobiilirakendustest.


Windows 7 toe pakkumine lõpeb 14. jaanuaril 2020. Kui jätkate Windows 7 kasutamist pärast seda, töötab Teie arvuti küll edasi, kuid võib muutuda turvariskide ja viiruste suhtes haavatavamaks ning Microsoft ei paku Teie ettevõttele enam edaspidi tuge.

ALSO soovitab operatsioonisüsteemi Windows 10 Pro.

Saage tuttavaks järgmise põlvkonna tootlikkuse tarkvaraga!

Keskenduge sellele, mis Teie ettevõtte ainulaadseks muudab. Office 2019 või Office 365 hoolitsevad ülejäänu eest.