ALSO PROFESSIONAL SERVICES

Kasutage oma pilveteenuse pakkumist maksimaalselt ära

ALSO Professional Services

Pilve üleminek on lõppjärgus. Meile meeldib see või mitte, kuid üle 80% ettevõtetest kas võtab pilve kasutusele või on selle juba täielikult omaks võtnud. Hea uudis on pilvelahenduste pakkujate jaoks enneolematuid võimalusi. Väljakutseks on dünaamiline kliendibaas, mille vajadused muutuvad pidevalt.

Tagasiside taotlus

TEENUS

ALSO lähenemisviis tagab, et toetatakse iga ulatuse, kestuse, maksumuse ja keerukusega migratsiooni. Meie professionaalsed teenused katavad teie klientide pilveteenustele ülemineku praktilised aspektid, samal ajal kui meie nõustamine võimaldab pakkuda kohandatud teenust, mis vastab kõige paremini nende ainulaadsetele nõuetele. Teeme koostööd otse partneritega, et pakkuda vajalikul tasemel ekspertiisi - mis tahes suurusega migratsioonide puhul.

Kohandamine

  • Mida migreeritakse?
  • Kuidas võetakse uued kliendid ja teenused kasutusele?

Hindamine

  • Mis kuulub migratsiooni reguleerimisalasse?

Arendus

  • Kuidas saavad kliendid ühendust?
  • Kuidas ühendatakse rakendused ja teenused omavahel?
  • Kuidas kasutajad autenduvad

HINDAMINE

Meie sertifitseeritud ja kogenud konsultandid viivad läbi teie klientide infrastruktuuride, ärieesmärkide ja nõuete analüüsi, mille tulemustest lähtub hind. Hinnatakse töökoormust, migratsiooni ja testimist, mille tulemuseks on nende pilvemigratsiooni ja kasutuselevõtu plaan.

Tagasiside taotlus

MIGRATSIOON

Ärirakendusi käitavad serverid viiakse pilve pärast läbiproovitud ja kõrgelt automatiseeritud protsessi, mis on võimalikult väheste seisakutega. Kasutame parimate tavade meetodeid infrastruktuuri ja rakenduste hindamiseks, migratsiooni kavandamiseks ja projekteerimiseks ning konsolideeritud, paindliku ja vastupidava serverkeskkonna rakendamiseks. Kui teie migratsioon on lõpule viidud, saame pakkuda täielikult hallatavat IT-teenust, sõltuvalt teie ettevõttesisestest ressurssidest, oskustest ja nõuetest.

Tagasiside taotlus

ALSO Cloud Marketplace

Sa pole veel ALSO Cloud Marketplace'is registreeritud? Nüüd on õige aeg. Registreerimine on tasuta ja annab teile juurdepääsu Microsofti ja teiste tootjate suurele tootevalikule.

Peamised eelised lühidalt

Valge märgistus

Digitaalne müük

Äriinfo

Lihtne arveldamine

Teenuste tellimine ja osutamine

24/7 tugi

Automaatne kliendi värskendamine