1. tagasi

Edasimüüjad

ALSO-l on üle 100 000 edasimüüja: korporatiivsed edasimüüjad, lisandväärtust lisavad edasimüüjad, väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest edasimüüjad, jaemüüjad ja e-müüjad.

Konkurentsivõime kasv, Kergestikasutatav veebipood, Teenused ettevõtte arendamiseks.

Pakume sihipäraseid teenuseid kõigi individuaalsete vajaduste puhul, näiteks projekti konfiguratsioone, eelmüügi toetamist ja avaliku sektori projekte, millele on kuulutatud enampakkumine. Jae- ja e-müüjad hindavad ka ALSO kiirust ja paindlikkust – vastastikusest elektroonilisest andmevahetusest logistikateenuste ja koormate ladustamiseni kolmandate isikute nimede all. ALSO kõikehõlmavad teenused võimaldavad aga siiski ka väikestel ja keskmise suurusega edasimüüjatel tõhusalt kiire elektroonse infovahetuse abil veebipoodi kasutada, finantsteenuste tehinguid sooritada või logistikateenuseid tellida. Ostjad saavad ALSO B2B-turu kaudu oma ettevõtte arendamiseks alla laadida täiuslikult välja töötatud teenuseid. Eesmärgiks on pidev optimeerimine, uute pakkumiste ja funktsioonide lisamine kliendi konkurentsivõime suurendamiseks.

Edasimüüjad

Korporatiivsed edasimüüjad — Väiksed ja keskmise suurusega edasimüüjad — Lisandväärtust lisavad edasimüüjad — Jaemüüjad — E-müüjad