Hakka ALSO partneriks


Registreeru kohe

Laienda oma pilveäri

Kaugtöö on tulnud, et jääda. Ettevõtted vajavad uusimaid pilvtööriistu ja -tehnoloogiaid, mis aitaks neil ajaga kaasas käia. ALSO partnerina saad anda oma klientidele võimaluse kiirendada pilvlahenduste abil äritegevust ning meie partneritele mõeldud eeliste kaudu saad omale uued võimsad ärivõimalused.

Saad lihtsa edasimüügi pealt edasi liikuda ja võtta oma klientide äritegevusest rohkem osa. Aitame sul täielikult üle võtta oma kliendisuhted ning pakume lahendusi, tööriistu ja tuge, mida vajad, et oma pilveäri uuele tasemele viia.

Tasuta juurdepääs ACMP-le

Saad hakata ALSO Cloud Marketplace'is müüma Microsofti pilvlahenduste portfelli tooteid ja muid kolmanda osapoole lahendusi.

Sujuv ettevalmistamine

Pakkumise tegemisest kuni teenuse ettevalmistuseni kulub vaid paar klõpsu.

Ööpäevaringne tugi

Täielik tugiteenus sinu kohalikus keeles, kõigi müüjate ja toodete jaoks – otse ACMP-st.

Täielik koolitus

Juurdepääs kõigele alates lühikestest sissejuhatavatest veebiseminaridest kuni tervete koolituspäevadeni. Saad osaleda sertimise ettevalmistamisel ning kasutada koolituslaboreid, eksamipääsmeid ja loogilisi õppeteid kõigis lahendusevaldkondades.

Korduvad tulud

Saad hankida teenusena pakutavad tööriistad, mida su klientidel vaja läheb, ning kindlustada omale järjepidevad ja prognoositavad tuluvood.

Mis on Microsofti
pilvlahenduste pakkuja programm?

Microsofti pilvlahenduste pakkuja programmi (CSP) eesmärk on pakkuda partneritele võimalust hallata otse klientide Microsofti pilvlahenduste elutsüklit. Partnerina saad spetsiaalsed tööriistad, mille abil klienditellimusi otse ette valmistada, hallata ja toetada.

CSP-l on kaks versiooni: otsene mudel ja kaudne mudel. Otsene mudel on mõeldud ettevõtetele, mille ülesehitus võimaldab kliendisuhet omanikuna hallata kogu kliendisuhte vältel.

Selle valiku puhul peab ettevõtetel olema terviklik taristu, mis võimaldaks tegeleda kõigega alates müügist ja turundusest kuni pilvlahenduste ettevalmistamise, haldamise ja toetamiseni. Ja see pole alati võimalik. Kaudne mudel võimaldab partneritel töötada kaudse CSP partneriga (nt ALSO), kes saab pakkuda kõiki kliendisuhete täielikuks haldamiseks vajalikke tööriistu ja ressursse.

Alusta oma teekonda pilvlahenduste pakkujana

Pakume sulle kui ALSO partnerile võimalust saada Microsofti pilvlahenduste pakkujate (CSP) partnerprogrammi abil konkurentsieelis. Liitudes kaudse edasimüüjana, saad Microsofti pilvlahenduste portfelli tooteid ja kolmanda osapoole lahendusi hakata müüma ALSO Cloud Marketplace'i (ACMP) kaudu või soovi korral koos oma lahenduste ja teenustega. Lisaks saad hallata kogu kliendisuhte elutsüklit ja kinnitada klientide juures oma rolli usaldusväärse pilvlahenduste nõustajana.

Loe lisateavet

Kasuta ära ALSO Cloud Marketplace'i eelised

ALSO Cloud Marketplace muudab edasimüügi lihtsaks. See töötati välja eesmärgiga lihtsustada kliendisuhete integreeritud haldamist. ACMP kaudu saad kiiresti välja töötada oma pilvlahendustega seotud tavad ning kasutada ära uued tuluvõimalused.

Sulle pakutakse järgmisi võimalusi

Lihtne arveldamine
saada klientidele ACMP kaudu oma kaubamärgiga arveid.

Sujuv ettevalmistamine
pakkumise tegemisest kuni teenuse ettevalmistuseni kulub vaid paar klõpsu.

Ööpäevaringne tugi
kõigi müüjate ja toodete jaoks saad täielikku tuge otse ACMP-st.

Kohesed pakkumised
kasuta uusimaid pakkumisi ja allahindlusi ning tõhusta müüki.

Ärianalüüs
jälgi KPI-sid ja koosta ülevaateid oma klientide tuluteenimispotentsiaalist.

Lihtsad API-d
automatiseeri peamised ärifunktsioonid, nagu arveldamine, protsessid ja raamatupidamine.

Ulatuslik lahenduste portfell
enam kui 1600 pilvteenust rohkem kui 100 pakkujalt aitab lahendada iga kliendi probleemi.

Omatootena tähistamine
loo omaenda kaubamärgiga pilvlahenduste turuplats, sh kohandatud URL, ettevõtte värvid ja logo.

Lihtne aruandlus
hangi automaatuudiseid kõigi klienditegevuste kohta ning meeldetuletusi aeguvate tellimuste või uute toodete saadavuse kohta.

Juurdepääs eksklusiivsetele Microsofti eelistele

Lisaks ALSO partneri staatusele saad pilvlahenduste pakkuja (CSP) partnerprogrammis registreerumise korral õiguse kasutada mitmesuguseid väärtuslikke Microsofti ressursse ja teenuseid.

Loe lisateavet

Saad juurdepääsu järgmistele võimalustele:

  • erilised müügipreemiad;
  • Microsofti sertimised ja koolitused;
  • ühismüügivõimalused;
  • ettevõttesisesed kasutusõigused;
  • turundusressursid.

Kas oled valmis hakkama ALSO partneriks?

Läbi need kolm lihtsat etappi

Liitu Microsoft Partner Networkiga (MPN).

Liitu

Registreeru pilvlahenduste pakkuja programmis kaudse edasimüüjana.

Registreeru

Registreeru ALSO Cloud Marketplace'is.

Registreeru