ALSO Cloud Marketplace

Sinu kohalik turukeskkond täis ALSO poolt hoolikalt valitud pilvelahendusi ja lisandväärtusega teenuseid

ALSO Cloud Marketplace on palju enamat kui vaid automaatne pilveteenuste vahendaja. See on turu kõige mitmekülgsem online multitööriist pilveteenuste müügiks, tugiteenuseks, aruandluseks ja iseteeninduseks.

ALSO Cloud Marketplace

Pilveteenuste pakkujad
ALSO poolt hoolikalt valitud teenusepakkujatest koostööpartnerid kasutavad ALSO Cloud Marketplace keskkonda nii oma tootevaliku kõigile kanali partneritele ning nende klientidele kiirelt ja lihtsalt kättesaadavaks muutmiseks kui ka pakutava teenuse vahendamise optimeerimiseks ALSO professionaalse fookustegevuse abil.

Sõltumatud tarkvaratootjad (ISV)
Sõltumatud tarkvaratootjad kuutasulise ärimudeliga saavad esitada avalduse ALSO Cloud Marketplace'iga liitumiseks. Lokaliseeritud tarkvarapakkumiste turg on kiirelt kasvamas. ALSO Cloud Marketplace toob kokku pilvepõhised tarkvaratootjad ja tuhanded Euroopa edasimüüjad ja nende lõpptarbijad.

ALSO Cloud Marketplace
ALSO Cloud Marketplace'il saavad pilveteenuste pakkujad, sõltumatud tarkvaratootjad ja kanali partnerid pilveteenuseid kombineerida, integreerida, kohandada ja hallata. ALSO Cloud Marketplace automatiseerib pilveteenuse elutsükli müügist kuni arvelduseni ning lihtsustab erinevate hübriid-pakkumiste kombineerimise moel, mis pakub klientidele optimaalse lahenduse.

Kanali partnerid
Kanali partnerid kasutavad Cloud Marketplace'i, et komplekteerida, müüa ja juhtida ALSO poolt valitud pilveteenuseid oma kohalikus ALSO turukeskkonnas, kombineerida neid enda toote- ja teenusvalikuga ning nii luua unikaalseid ja kliendispetsiifilisi ühendpakkumisi.

Kliendid
Ostavad kanali partnerite poolt koostatud pakkumisi.

Kasutajad
Kasutavad oma tööks teenusrakendusi, millega tööandja neid varustab.

Miks ALSO Cloud Marketplace on kasulik just Sinule?

HÜVED KANALI PARTNERITELE

  • ALSO poolt valitud pilveteenused. Pääsed ligi suurele hulgale hoolikalt valitud ning usaldusväärsete teenusepakkujate kõrgkvaliteetsetele teenustele.
  • "One Stop Shop" - kõik ühest kohast. Komplekteeri, müü ja juhi ainulaadseid kooslusi erinevate turul tõestatud nõudlusega valdkondade teenustest.
  • Lisandväärtusega teenused. Kasuta turul parema positsiooni võitmiseks ALSO lisandväärtusega teenuseid nagu näiteks SPLA haldamine, finants- ja turundusteenused.
  • Kohalik raamistik. Sul on kasutada kohalik turukeskkond koos kohaliku toe ja kohalike kogemuste-teadmistega - ei ole muret keele, valuuta ega andmekaitse küsimustes.

HÜVED TEENUSEPAKKUJATELE JA ISV-DELE

  • Kiire müügitulu. Kiire müügitulu. ALSO teenusepakkujate hulka kuulumine suurendab nende ettevõtete müügitulu kiirelt ja lihtsalt jõudes läbi ALSO Cloud Marketplace arvukate kohalike kanali partnerite ja nende klientideni.
  • Kiirelt turule. ALSO turukeskkonnas saad oma teenused lansseerida minutitega tavalise kuudepikkuse toimetamisega võrreldes ning see ajaaken võidab ettevõttele võimaluse keskenduda kõige tootlikumatele tegevustele.
  • Vähenda kulusid. Kasuta ALSO teenusteportfelli ja professionaalse fookustegevuse võimekust oma teenuste tarneplatvormi ja selle vahendusformaatide ning üldise orkestreerimise optimeerimiseks.
  • Suurenda väärtust. Kindlusta positsiooni kasvava pilveteenuste nõudluse tingimustes arenemaks oma edasimüüjate usalduslikuimaks pilveteenuse pakkujaks läbi suunatud, kliendikesksete lahenduste.

ALSO Cloud Support

sales.ee@also.cloud