Surface Laptop Studio

Arendajatel, disaineritel, inseneridel ja andmeanalüütikutel on üks ühine omadus: nad töötavad paremini, kui neil on uus Surface Laptop Studio.


See Surface, milles on ühendatud äriklassi sülearvuti ja loomestuudio, on ideaalne kaaslane loomeinimestele, kes otsivad nii paindlikkust kui ka jõudlust. See on hetke kõige võimsam Surface ja pakub kõige võimsamat graafikajõudlust Surface'i seadmete seas. Sujuv juurutamine, moodne seadmehaldus ja sisseehitatud pilvepõhised turbefunktsioonid lisavad mitmekülgsetele töötamisviisidele uue mõõtme.

Rohkesti jõudlust vaba mõtlemisega loomeinimestele

Võimalus käitada mahukat tarkvara

Võimas ettevõtetele sobilik sülearvuti võimaldab sujuvalt töötada selliste tarkvaraprogrammidega Adobe® Premiere® Pro, Photoshop®, Lightroom®, Autodesk® AutoCAD®, Dassault SOLIDWORKS™ jm.

Neljatuumaline Intel® Core™

Neljatuumaline 11. põlvkonna Intel® Core™-i protsessor tuleb toime ka kõige keerukamate töökoormustega. Erakordne energia ja jõudlus annavad võimaluse paremini tööle keskenduda.

Parim graafikajõudlus

Mahuka andmetöötluse ja intensiivse graafikaga töökoormusi aitab käitada valdkonna juhtiv sülearvutiprotsessor NVIDIA® RTX™ A2000, mis tagab kiiruse, kaasaskantavuse ja ettevõtte tasemel töökindluse.

Ülivõimas tööjaam

Tehnoloogia Thunderbolt™ 4 tugi annab võimaluse töötada ülimalt viljakalt. Lisa dokk, et ühendada kaks 4K-kuvarit või lisatarvikud.

Võrreldamatud digipliiatsi kasutamise võimalused

Surface Slim Pen 2-ga saad 120 Hz ekraanil teha täpsemaid märkmeid ja joonistada. Haptiline mootor tekitab ekraanil kirjutades ja joonistades tunde, nagu liigutaksid pliiatsit paberil.

Tööta liikvel olles, kogu päeva

Kuni 19 tundi kestev aku ja tõhusad puhkepausid ooterežiimil pikendavad liikvel olles aku kestvust. Kiire ja töökindel Wi-Fi 6 annab parema jõudluse linnapiirkondades.

Kas vajad otsustamisel abi?

Teavet Microsoft Surface'i tootesarja toodete, teenuste või hindade kohta saad küsida oma kohalikult ALSO asjatundjalt.