Surface Duo 2

Katseta Surface Duo 2-ga uut viisi mitme asja korraga tegemiseks.


Palju enamat kui lihtsalt telefon! Kui avad seadme, pakuvad kaks ekraani sulle lõputuid võimalusi. Ülikiire 5G võimaldab kasutajatel võrrelda sisu erinevates Microsoft 365 rakendustes, töötada kõrvuti kahes avatud rakenduses ja oma ideed loomulikul viisil ekraanile kirja panna.

Pöördeliste võimalustega kaasaskantavus

Viljakas töö kahel ekraanil

Avasta uued multitegumtöö võimalused, mis on alati käepärast – rakenduste, veebisaitide, fotode ja Microsoft 365 kasutamine on kahel suure eraldusvõimega puuteekraanil ülimalt kaasahaarav.

Kiire 5G

Pea olematute viivitustega, kiiremate laadimisaegadega ning parem ja stabiilsem 5G-ühendus annab sulle hetkega juurdepääsu Microsoft 365 parimatele võimalustele ja kõigile Android™-i rakendustele, mis on saadaval Google Play poes.

Uus kolme objektiiviga kaamera

Dünaamiline kolme objektiiviga kaamera jäädvustab säravad ja kvaliteetsed fotod ning 4K-sisu kahel ekraanil, võimaldades neid vaadata, töödelda ja edastada eri seadmetes.

Üliõhuke ja paindlik

Kaks uut erakordselt õhukest ja suure eraldusvõimega 5,8-tollist PixelSense™ Fusioni ekraani tekitavad avatuna avara 8,3-tollise ekraani, mis kohandub sinu töötamisviisidega.

Kahel ekraanil saad rohkem tehtud

Kõrvuti asetsevatel ekraanidel saad reaalajas jälgida protsesse ja panna kirja oma mõtted. Vaata Microsoft Teamsi videokõnes osalejaid ühel ekraanil ja saada neile koosolekuvestlusse sõnumeid teisel ekraanil.

Kas vajad otsustamisel abi?

Teavet Microsoft Surface'i tootesarja toodete, teenuste või hindade kohta saad küsida oma kohalikult ALSO asjatundjalt.