Teams for Education

Õppurite võimestamine Teamsiga

Microsoft Teams for Education on võimas koostööplatvorm, mis on loodud selleks, et aidata haridustöötajatel ja õpilastel tõhusalt koos töötada, olenemata sellest, kas nad asuvad samas klassiruumis või mitte. Paljude tööriistade ja funktsioonidega Teams for Educationi abil on lihtne õpilastega ühendust võtta, kursuste tööd hallata ja teiste haridustöötajatega koostööd teha.

Põhiomadused

Koostöö klassiruumis

Teams for Education pakub virtuaalset klassiruumi, kus õpilased ja õpetajad saavad reaalajas koostööd teha. See hõlmab selliseid funktsioone nagu grupivestlus, failide jagamine ja videokonverentsid, seda kõike turvalisel ja hõlpsasti kasutataval platvormil.

Ülesannete haldamine

Õpetajad saavad Teamsis ülesandeid luua ja õpilastele jagada, lõpetatud töid koguda ja tagasisidet anda. See lihtsustab ülesannete jagamise protsessi ja võimaldab õpilaste edusamme hõlpsamini jälgida.

Kohandatav õpikogemus

Teams for Educationit saab kohandada vastavalt iga klassiruumi ainulaadsetele vajadustele, sealhulgas integreerimine muu haridustarkvaraga, kohandatud vahelehtede ja rakenduste loomine ning integreerimine populaarsete õppehaldussüsteemidega, nagu Moodle.

Plaanide võrdlus

Teams for Education

Microsoft 365 A5

Koostöö kuni 300 inimesega

Täiustatud turbefunktsioonid, nagu ohu- ja teabekaitse

Virtuaalsed koosolekud ja videokõned

Kõnekonverentsid kuni 250 inimesele

Turvaline ja organiseeritud failide ühiskasutus OneDrive for Businessi abil

Pilvepõhine meilimajutus 100 GB postkasti ja kohandatud domeeniga

Klassimärkmik tunniplaanide ja ülesannete haldamiseks

Täiustatud analüüs ja aruandlus administraatoritele

Ülesanded ja õppetestid Microsoft Formsi abil

IT-meeskondade seadmehaldus ja poliitika jõustamine

Integreerimine muude Microsofti rakendustega, nagu Office ja SharePoint

Õppehaldussüsteemide (LMS) ja õppeinfosüsteemide (SIS) tugi

Partneri eelised

Tehes koostööd Microsoft for Educationiga, saate pakkuda oma klientidele võimsaid ja paindlikke tööriistu, mis aitavad õpetajatel ja õppuritel tõhusamalt suhelda, koostööd teha ja õppida. Samuti saate nautida eksklusiivseid partneri eeliseid, sealhulgas:

Juurdepääs kasvavale turule

Teams for Educationiga jõuate miljonite õpetajate ja õpilasteni kogu maailmas.

Suurem kliendirahulolu

Pakkudes Teams for Educationi, saate pakkuda oma klientidele võimsat tööriista, mis võib parandada õpilaste kaasatust, hõlbustada suhtlemist ja aidata neil oma eesmärke saavutada.

Konkurentsieelis

Eristage oma ettevõtet konkurentidest, pakkudes spetsiaalselt haridusturu jaoks loodud terviklikku lahendust Teams for Education.