LOGITECH MX
MASTER 3S

Sinu vajaduste jaoks loodud tõhus juhtmeta hiir

Töötab igal pinnal - nüüd 8K DPI

Kasuta MX Master 3S juhtmevaba arvutihiirt, et töötada mistahes pinnal (isegi klaasil) ja seda tänu uuendatud 8000 DPI sensorile, mille tundlikkus on kohandatav.

Mitmele seadmele ja operatsioonisüsteemile

Ühenda mugavushiir kuni 3 seadmega Bluetoothi või kaasasoleva Logi Bolt USB-vastuvõtja kaudu Windowsiga, MacOS-iga, Chrome OS-iga või Linuxiga.

Vaiksed klõpsud

MX Master 3S Bluetooth hiir tutvustab: Quiet Clicks (vaiksed klõpsud) - sama rahuldust pakkuv tunnetus, kuid 90% väiksema klõpsumüraga.

Ergonoomiline disain

Tööta mugavalt täppishiirega. Hiire siluett on kujundatud loomulikuma randmeasendiga ja optimaalselt paigutatud pöidla juhtimisseadistega.

MagSpeed kerimine

Märkimisväärse kiiruse ja täpsusega ning peaaegu hääletu arvutihiir – MagSpeed kerimine on 90% kiirem, 87% täpsem ja ülimalt vaikne.

Juhtmevaba ühenduvus

Vastupidav traadita ühendus Bluetooth® Low Energy või Logi Bolt vastuvõtja kaudu.

Täiendatud kohandamistarkvara

Kohanda nuppe ja optimeerige oma töövoogu täiustatud Logi Options+ rakendusspetsiifiliste profiilidega.

FLOW arvutiteülene juhtimine

Tööta sujuvalt mitmes arvutis või sülearvutis ning edasta teksti, pilte ja faile – Windowsi ja MacOS-i vahel.

LOGITECH ZONE VIBE 125

Koge kaasahaaravat heli Logitech Zone Vibe 125 kõrvaklappidega. Piisavalt professionaalsed kontorisse, piisavalt mugavad koju. Need on loodud vastavalt sellele, kuidas Sa töötad ja mängid - ilma kompromissideta.

Kergetes kõrvaklappides on võimsa heli tagamiseks suured kõlarite draiverid ja mugava istuvuse tagamiseks kangast võrkpehmendused. Müravähendav mikrofon tagab kohese privaatsuse igal ajal, samal ajal kui müravastane funktsioon tagab, et Sind kuuldakse selgelt. Saad kuni 30m juhtmeta leviala ja USB-vastuvõtja sujuvamaks ühendamiseks.

Tee koostööd kolleegidega videokohtumistel - seejärel kasuta isiklikuks meelelahutuseks. Suur aku tagab Zone Vibe 125 pika kestvuse.

Toote andmed:

  • Headset: 7.21 x 6.68 x 2.87 in (18.3 x 17 x 7.3 cm)
  • Weight: 0.44 lb (0.185 Kg)
  • USB-A Receiver: 0.85 x 0.54 x 0.24 in (21.5 x 13.6 x 6 mm)
  • USB-C Adapter: 0.99 x 0.65 x 0.37 in (25.2 x 16.5 x 9.5 mm)
  • USB-A to C charging cable: 4.27 ft (130 cm)
  • Headset Bluetooth version: 5.2
  • Receiver Bluetooth version: 5.0
  • Battery life (talk time): 18 hrs (2)
  • Battery life (listening time): 20 hrs (2)
  • Compatibility: Works with Windows, Mac, or Chrome OS based computers via USB-C, USB-A, Bluetooth and Android Bluetooth enabled devices (4).

(2) Battery life may vary based on users and computing conditions
(4) Bluetooth-enabled devices that support external keyboards

LOGITECH MX Mechanical

Ettevõte Logitech laiendas oma Master-sarja kahe uue mehaanilise klaviatuuriga – täissuuruses MX Mechanicali ja minimalistliku MX Mechanical.

„Kasvab programmeerijate kogukond, kes armastasid mehaanilisi klaviatuure, kui nad mänge mängima hakkasid, ning nüüd tahavad nad tunda samasugust täpsust ja kontrolli oma professionaalsete lauaarvuti klaviatuuride puhul" ütles Tolya Polyanker, Logitechi MX Series for Creativity and Productivity osakonna juht. „MX Mechanical ühendab endas nende mõlema lahenduse parima – Logitechi asjatundliku mänguklaviatuurikogemuse ja MX Masteri sarjale ainulaadse kogemuse.”

MX Mechanical ja MX Mechanical Mini pakuvad uusima põlvkonna madala profiiliga mehaanilisi lüliteid. Klahvilüliti Tactile Quiet (pruun) teeb sellest Logitechi vaikseima mehaanilise klaviatuuri, mis annab ainulaadse mehaanilise tippimise tunde. Valitud turgudel on saadaval ka lülitid Clicky (sinine) ja Linear (punane). Klaviatuuridel on optimaalse perifeerse nähtavuse tagamiseks kahevärvilised klahvikorgid. Nutikas taustvalgustus, mis on saadaval kuues variandis, kohandab heleduse automaatselt ümbritseva valgustusega ja lülitub välja siis, kui seda pole vaja, tagades aku tõhusa kulutamise.