Surface Pro 8 ärikasutuseks

Osta tippjõudlusega Surface Pro 8


Sülearvuti, tugi, tahvelarvuti – mida võiks üks arvuti veel olla? Paljude kohandamisvõimalustega Surface Pro 8 on hõlpsasti integreeritav igasse töövoogu. Kui rääkida jõudlusest, siis see Surface Pro on esimene seade, mis põhineb Intel® Evo™ platvormil ja sisaldab silmapaistvat neljatuumalist 11. põlvkonna protsessorit. Sisseehitatud funktsioonid, nagu Slim Peni hoiuruum ja laadimisvõimalus või Microsoft Surface'i turbelahendus, teevad sellest Surface'ist tõeliselt väärtusliku seadme.

Funktsioonid, mis pakuvad ülimat paindlikkust

Kõige võimsam Pro

Jõudlusnumbrite kahekohaline kasv ja sisseehitatud jahutusega 11. põlvkonna Intel® Core™-i protsessorid annavad jõudu ka kõige jõulisemate ülesannete täitmiseks.

Kiired Thunderbolt™ 4 ühendused

Loo oma ülim tööjaam mitme 4K-kuvari abil, edasta suuremaid faile kiiremini välise kõvaketta abil või lisa töötlusjõudu välise graafikaprotsessori abil.

Pliiats alati käepärast

Tänu juhtmeta laadimisele ja Surface Pro Signature Keyboard for Businessi turvalisele hoiuruumile võid Surface Slim Pen 2 for Businessi võtta kõikjale endaga kaasa.

Hoia ühendust mobiilsideühenduse 4G LTE Advanced abil

Sisseehitatud eSIM-i või Nano SIM-i tugi tähendab seda, et saad igal ajal ja igal pool pakkuda oma meeskonnale turvalist ja stabiilset ühendust.

Servast servani ulatuv 13-tolline PixelSense™-puuteekraan

Eraldi kalibreeritav suure eraldusvõimega puuteekraan, millel on kuni 120 Hz värskenduskiirus, on kõigi aegade kõige täiustatum Pro ekraan.

Kuni 16 tundi kestev aku

Kuni 16 tundi kestev aku ja kiirlaadimine aitavad sul ühendust hoida kogu päeva.

Kas vajad otsustamisel abi?

Teavet Microsoft Surface'i tootesarja toodete, teenuste või hindade kohta saad küsida oma kohalikult ALSO asjatundjalt.