ALSO
MIGRATION
ASSESSMENT

Azure'i CSP muutja

FREE ALSO
MIGRATION ASSESSMENT

Klientide üleminek Azure'i pilvelahenduse pakkuja programmi võimaldab teil pakkuda lisatoodete ökosüsteemi ja lisada oluliselt rohkem väärtust.

Tagasiside taotlus

Teenus

ALSO migratsiooni hindamine aitab edasimüüjatel ja klientidel viia oma olemasolevad Azure'i mittepilvelahenduse pakkuja ressursid ja tellimused üle CSP-tellimustele, et realiseerida uue Microsofti suhte kogu potentsiaal.

1. FAAS

Hindamine ja planeerimine annab ülevaate praegusest infrastruktuurist ja nende valmisolekust minna üle CSP-tellimusele, samuti sammudest, mis tuleb teha, et üleminek oleks edukas.

2. FAAS

Migratsioonitoe ja migratsioonijärgne järelmeetmete etapp on mõeldud selleks, et toetada klienti Azure'i sihtkoha seadistuse loomisel selliselt, et toetatud ressursse saaks teisaldada ning et toetamata ressursside jaoks leitakse lahendused.Migration support and post-migration follow-up phase is intended to support the customer with the creation of destination Azure setup in such a way that supported resources can be moved as well as for unsupported resources workarounds will be identified.

SIHTTURG

ALSO migratsiooni hindamine on mõeldud partneritele ja nende klientidele, kes soovivad migreerida mis tahes muu tellimuse CSP-tellimusele, et kasutada CSP-programmis pakutavat hinnastamismudelit.

Tagasiside taotlus

EELISED EDASIMÜÜJALE
JA KLIENDILE

Edasimüüjad saavad pakkuda kliendile kvaliteetset professionaalset teenust, et luua alus pikaajalistele suhetele.

Kliendid saavad tellida professionaalset tugiteenust üleminekuks tellimuslepingute vahel. Põhineb Microsofti parimatel tavadel ja kogenud konsultantidel.

Registreeru ALSO Cloud Marketplace'ile

ALSO Cloud Marketplace

Sa pole veel ALSO Cloud Marketplace'is registreeritud? Nüüd on õige aeg. Registreerimine on tasuta ja annab teile juurdepääsu Microsofti ja teiste tootjate suurele tootevalikule.

Peamised eelised lühidalt

Valge märgistus

Digitaalne müük

Äriinfo

Lihtne arveldamine

Teenuste tellimine ja osutamine

24/7 tugi

Automaatne kliendi värskendamine