Väikesed ja keskmise suurusega ettevõted 

Microsoft Defender ettevõtetele

Kuna küberohud muutuvad üha arenenumaks ja keerukamaks, on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtjate jaoks olulisem kui kunagi varem kaitsta end küberrünnakute eest. Microsoft Defender for Business on terviklik turbelahendus, mis aitab ettevõtetel kaitsta end keerukate ohtude eest, kaitsta delikaatseid andmeid ja tõhustada turbehaldust. Paljude täiustatud funktsioonide ja tööriistadega pakub Defender for Business väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ettevõtte tasemel turvet, aidates neil küberohtudest ees püsida ja oma äritegevust sujuvalt töös hoida. 

Põhiomadused

Täiustatud ohutõrje

Kasutab Microsofti ulatuslikku ohuteabevõrku, et reaalajas tuvastada täiustatud ohte ja neile reageerida, aidates ettevõtetel küberkurjategijatest sammu võrra ees püsida. 

Lõpp-punkti kaitse

Pakub tugevat lõpp-punkti kaitset, sealhulgas viirusetõrje-, ründevara- ja andmepüügivastaseid funktsioone, mis aitavad seadmeid rünnakute eest kaitsta. 

Pilvepõhine haldus

Defender for Businessit saab hõlpsasti hallata pilvest, mis muudab ettevõtete jaoks lihtsaks oma turbeseisundi jälgimise ja säilitamise kõigis oma seadmetes ja võrkudes. 

Plaani ülevaade 

Defender for Business

Lõpp-punkti kaitse Windowsi, macOS-i, Androidi ja iOS-i seadmetele

Kaitse erinevate ohtude ja nullpäevarünnete eest käitumisanalüüsi ja masinõppe abil

Turbesoovitused ja -hoiatused Microsoft Defenderi turbekeskuse kaudu

Veebikaitse pahatahtlike veebisaitide ja allalaadimiste eest kaitsmiseks

Automaatsed värskendused ja kaitse uusimate ohtude eest pilvepõhise luureteabe abil

Integreerimine Azure Active Directory ja Microsoft Intune'iga sujuvaks seadmehalduseks ja poliitikate rakendamiseks

Paindlikud juurutusvõimalused (sh eraldiseisev või Microsoft 365-ga integreeritud)

Õigusnormidele vastavuse tugi sisseehitatud juhtelementide ja auditilogide abil

Lihtne juurutamine ja haldamine kasutajasõbraliku liidese ja lihtsa seadistamise abil

24/7 Microsofti tugiteenused probleemide või küsimuste korral abi saamiseks

Partneri eelised 

Kui pakute Defender for Businessit oma väikestele ja keskmise suurusega äriklientidele, ei paku te neile mitte ainult täiustatud turvet ja kaitset ohtude eest, vaid saate ka partnerile eksklusiivseid eeliseid, sealhulgas:

Suuremad tuluvõimalused

Pakkudes Defender for Businessit oma väikestele ja keskmise suurusega äriklientidele, saate laiendada oma tooteportfelli ja suurendada oma tuluvooge.

Lihtsustatud haldus

Defender for Businessit on lihtne müüa ja hallata tänu lihtsale liidesele ja intuitiivsetele tööriistadele, mis muudavad klientide turbevajaduste täitmise lihtsaks.

Täiustatud kliendisuhted

Pakkudes oma klientidele igakülgset turvalisust ja kaitset, saate luua tugevamaid ja väärtuslikumaid suhteid, mis kestavad aastaid.