Sinu tee ALSO-sse

ALSO pakub Sulle põnevaid võimalusi

Ükskõik, kas õpid alles koolis või ülikoolis või oled juba kogenud juht – pakume sulle võimalusi, mida vajad, et olla koos meiega edukas.

ALSO pakub sulle põnevaid võimalusi

Katuse moodustavad ALSO põhimõtted. Need suunavad meid meie igapäevases suhtluses klientide, äripartnerite ja üksteisega. Nimetatud põhimõtete kaudu pakutavast ainulaadsest teenusest saavad osa ka kõrvalseisjad.

Kas oleme sinus huvi äratanud? Siis kandideeri kohe ühele vabadest kohtadest ja saa meie meeskonna liikmeks.

Spetsialistid

Sul on oma erialal juba kogemusi. Nüüd otsid muutust: sooviksid endale võtta uusi ja/või suuremaid kohustusi ja oma valitud elualal kõrgemale jõuda. ALSO pakub mitmeid võimalusi sinu karjäärialaste püüdluste ellu viimiseks.

Juhtivtöötajad

Juhina sooviksid enda kanda võtta uue kohustuse, oma kogemuste, teadmiste ja juhtimisoskuste abil midagi muuta ning aidata meie liidrirolli turul veelgi laiendada.

Üliõpilased

ALSO pakub pühendunud ja andekatele üliõpilastele väga mitmesuguseid võimalusi. Praktilisi kogemusi IKT vallas võid koguda praktika, töö- ja õppeprogrammi või oma bakalaureuse-, magistri või doktoritöö kirjutamise raames. Protsessi käigus saad väärtuslikke kontakte oma tulevase professionaalse karjääri tarvis ja astud suure sammu ALSO-s karjääri tegemise suunas.

Praktika/kutsealane ettevalmistus

Kutsealane ettevalmistus ALSO-s on suurepärane alus töömaailma sisenemiseks. Pakume noortele inimestele kutsealast ettevalmistust meie tehastes ja kontorites. Enamik neist jäävad peale ettevalmistuse lõpetamist ALSO-sse ja seega on neil võimalik ettevõtte poolt toetatavate täiendõppekursuste läbimise abil kandideerida uutele atraktiivsetele ametikohtadele.