Logitechi VIDEOKOOSTÖÖ
HÜBRIIDTÖÖJÕU JAOKS

Logitech® toetab hübriidtööd videokoostöö lahendustega, mis loovad kõigile võrdse kohtumiskogemuse. Aitame inimestel ja meeskondadel kõikjal paremini koostööd teha, tegemata järeleandmisi kvaliteedis, tootlikkuses või koostööst tulenevas loovuses.

LAHENDUSED VÄIKESTE, KESKMISTE JA SUURTE RUUMIDE JAOKS

VÄIKESED RUUMID 2–6 istekohaga

Parima heli- ja videokvaliteedi saamiseks väikeses ruumis või kogunemiskohas vali Rally Bar Mini. Sulle on toeks AI-toega funktsioon nagu RightSighti automaatne kadreerimine. Või siis vali kompaktsem MeetUp, mis sobib samuti suurepäraselt väikestesse ruumidesse. Aseta TAP lauale või lisa sellele ruumi veelgi paremaks säästmiseks seinakinnitus.

KESKMISED RUUMID 8–12 istekohaga

Kui ruumid muutuvad suuremaks, muutuvad lauad pikemaks ja inimesed istuvad kaamerast kaugemal. Nende ruumide jaoks vali kõik-ühes Rally Bar või modulaarne Rally System. Mõlemad lahendused pakuvad tipptasemel konverentsikaamerat, millel on täiustatud ultra-HD eraldusvõime toetamaks laia valikut ruumisuurusi ja -paigutusi.

SUURED RUUMID 16–20 või enama istekohaga

Suure konfiguratsiooni jaoks on Rally Plus lahendus laiendatav ultra HD Rally Cameraga, kahe kõlariga ja kahe mikrofonihoidjaga, millel on kogu ruumis kristallselge video ja heli. Seda süsteemi saad laiendada kuni seitsme mikrofonini, kui tegemist on eriti suurte ruumide või ainulaadsete paigutustega, näiteks kuni 46 istekohaga klassiruumid.

VIDEORIBAD JA KONVERENTSIKAAMERAD

Logitech pakub erinevaid videoribasid ja konverentsikaameraid, mis on optimeeritud erinevate koosolekutubade ja ruumide jaoks. Meie keerukas video- ja tehisintellektitehnoloogia on peamine põhjus, miks organisatsioonid varustavad oma koosolekuruume just Logitechi seadmetega, mis on videokonverentsi riistvaralahenduste osas maailmas esikohal.RALLY PLUS

Võimsus kohtub paindlikkusega: Rally Plus, Logitechi parim videokonverentsisüsteem suurtele ja eriti suurtele ruumidele. Rally Plus hõlmab ultra HD PTZ kaamerat, modulaarset heli ja AI-põhiseid funktsioone. Veelgi suurema katvuse tagamiseks on süsteem laiendatav kuni seitsme mikrofonini.

Rohkem infot Toote teabeleht Osta toodeMEETUP

MeetUp on väikeste koosolekuruumide jaoks mõeldud plug-and-play konverentsikaamera, millel on ülilai objektiiv koos motoriseeritud pööramise ja kallutamisega ning kuni viiekordne suum – kõik kompaktses ja hõlpsasti paigaldatavas vormis.

Rohkem infot Toote teabeleht Osta toode

PUUTETUNDLIKUD KONTROLLERID JA AJAKAVA PANEELIDTAP IP

See on võrgus töötav koosolekuruumi puutekontroller, mis pakub ühe puudutusega liitumist ja lihtsat sisu jagamist ning mida on lihtne seadistada. Üheainsa Power Over Etherneti ühendusega, puhta ja turvalise kaabeldusega ning mitme paigaldusvõimalusega TAP IP on mugavalt paigaldatav ja püsib ka järgmise videokoosoleku jaoks töövalmis. See on kaasas lahendustega, mis kasutavad IP-ühendusega puutetundlikke kontrollereid.

Rohkem infot Toote teabeleht Osta toodeTAP SCHEDULER

Sihtotstarbeline koosolekuruumide ajakava paneel. Näitab eemalt, kas ruum on vaba või hõivatud ja kuvab lähedalt koosoleku üksikasju. Määra ruum vajaduspõhisteks koosolekuteks või broneeri see plaanitud kohtumisteks juba ette. Puhas kaabeldus ja kaasasolevad kinnitused võimaldavad TAP Scheduleri professionaalset paigaldust ja kiiret kasutuselevõttu mistahes koosolekuruumis.

Rohkem infot Toote teabeleht Osta toode