TERE TULEMAST INTELI PORTAALI

INTEL® EDENDAB
ÜLEMAAILMSET INNOVATSIOONI

Sa võid juba tunda protsessoreid, aga Intel® teeb palju rohkem. Viimased uuendused laiendavad intelligentse ja ühendatud tehnoloogia piire, et pakkuda fantastilisi kogemusi kõigile üle Maailma. Alates uusimatest seadmetest ja pilvest, millele võid kindel olla, kuni mitmekesiste tegutsemisviiside, jätkusuutlikkuse ja väljaõppeni välja, loob Intel® suuremad väärtused aktsionäridele, klientidele ja ühiskonnale.

Moore'i seadus

Aastal 1965 tegi Gordon Moore ennustuse, mis sillutas tee Inteli modernsele digitaalsele revolutsioonile. Olles lähedalt monitoorinud lähenevaid trende, Moore järeldas, et arvutite jõudlus kasvab dramaatiliselt ja suhtelised kulud vähenevad. See teadmine, tuntud kui Moore‘i seadus, on saanud elektroonikatööstuses kuldseks seaduseks ja innovatsiooni hüppelauaks. Inteli kaasasustajana sillutas Gordon Moore teed, et ettevõte saaks toota kiiremaid, väiksemaid ja kõige kulu efektiivsemaid transistoreid, millega tänapäevased kaasaegsed seadmed töötavad.

Ligipääs kasutamiseks valmis materjalidele, mis on kättesaadavad vaid Intel® Technology varustajatele. Laadi alla ja kohanda reklaammaterjale, videosid, graafikuid, template‘e ja palju muud oma turundustegevusteks.

PARTNER MARKETING STUDIO