ALSO nõustamisteenused

Aitame Microsofti partneritel luua kasumlikke pilveettevõtteid, pakkudes ekspertide nõuandeid, tuge ja ressursse keerukal pilveturul navigeerimiseks. Meie nõustamisteenuste eesmärk on optimeerida müügistrateegiaid, täiustada tehnilisi teadmisi ja tuvastada sinu ettevõtte kasvuvõimalusi.

Tagasihelistamise taotlemine

Teenus

ALSO nõustamisteenused on terviklik pakkumine, mille eesmärk on aidata Microsofti partneritel navigeerida kuurukal pilveturul, optimeerides samal ajal müügistrateegiaid, täiustades tehnilisi teadmisi ja tuvastades kasvuvõimalusi. Meie ekspertide meeskond pakub tuge järgmistes valdkondades:

Müügistrateegia arendamine

Tõhusate müügipakkumiste loomine pilvelahendustele.

Tehniline tugi

Partnerite ja nende klientide tehniliste probleemide tõrkeotsing ja lahendamine.

Ettevõtte laiendamise võimalused

Microsoft Cloudi ökosüsteemi uute kasvuvõimaluste tuvastamine.

Tüüpilised stsenaariumid

Sõltumatud tarkvaratarnijad (ISV-d):
aitame ISV-del integreerida ja juurutada pilvepõhiseid rakendusi ja teenuseid oma klientide jaoks, parandades nende tooteportfelli ja turu ulatust.

Edasimüüjad:
abistame edasimüüjaid Microsoft Cloudi lahenduste tõhusal turundamisel, müümisel ja toe pakkumise, võimaldades teil laiendada oma teenuste valikut ja kliendibaasi.

Süsteemiintegraatorid:
koostöö süsteemiintegraatoritega, et kavandada, rakendada ja optimeerida keerukaid pilvelahendusi oma klientide jaoks, parandades samal ajal töö tõhusust ja vähendades kulusid.

Hallatud teenusepakkujad (MSP-d):
MSP-de juhendamine mitmesuguste pilveteenuste arendamisel ja haldamisel, alates taristuhaldusest kuni rakenduste tugiteenusteni, tagades kvaliteetse kliendikogemuse ja pikaajalise kasvu.

Kasu edasimüüjatele

ALSO nõustamisteenuseid kasutades võite oodata järgmist:

Partneri ja kanali suhete tugevnemine

Azure'i teadmiste ja asjatundlikkuse täiustamine

Klientide rahulolu paranemine

Tulude ja kasumlikkuse kasv

Kasuta meie kohaliku meeskonna kogemusi pilvearhitektuuri, müügieelse toe, projektijuhtimise ja koolitusteenuste alal, et lühendada turule jõudmise aega ja suurendada tuluvooge. Meie ärikonsultatsiooniteenused, sealhulgas turuanalüüs ja turustrateegia väljatöötamine, tagavad, et eristud konkurentidest ja saavutad oma ärieesmärgid. Usalda ALSO ressursse ja tuge, mida vajad pilveturul edu saavutamiseks.

Tagasihelistamise taotlemine