1. tagasi

Kus te oma ettevõttega ka ei asuks - me aitame teid.

Kogu maailmas avaldavad iga päev suut mõju just väikeettevõtted. Need ettevõtted moodustavad üle poole kogu maailma SKP-st ja annavad tööd kahele kolmandikule tööjõust. Muutuste tempo on suurem kui kunagi varem. Kuidas kasutada õiget tehnoloogiat, et olla asjakohane ning konkureerida teistega klientide nimel tagades sealjuures efektiivsuse? Cisco ja ALSO on teile abiks.

Tutvuge spetsiaalselt väiksematele ettevõtetele loodud tehnoloogia portfelliga Cisco Designed. Aitame teil turvaliselt areneda koos oma klientidega, et saaksite keskenduda kõige olulisemale – oma ettevõtte kasvatamisele.

Väikeettevõte on personaalne

Väikeettevõtte kasvatamisega kaasnevad küll riskid, kuid usume, et juhite seda kirega. Loote töökohti, panustate palju ja hoolite oma klientidest ning kui kõik sujub, siis ei jää teie väikeettevõte enam kauaks väikeseks.

Cisco Designed on tehnoloogia portfell, mis on loodud just sellistele väikeettevõtetele. See tähendab, et saate hankida samasuguse tehnoloogia, mis toetab maailma suurimaid ettevõtteid, kuid sobib väiksemale ettevõttele oma hinna ja suuruse poolest. See on tehnoloogia, mis on uuenduslik, testitud ning ära proovitud.

Hoidke IT lihtsana

Kui juhite väikeettevõtet, peate olema nutikas. Teil pole soovi muuta oma niigi kiireid päevi veel keerulisemaks.

Usume, et oma ettevõtte muutmiseks ei pea olema tehnoloogiaekspert. Teil on vaja partnerit, kes seab teid esikohale. Cisco on teinud tehnoloogia ostu ja haldamise teile lihtsaks ja sobivaks.

Kaaluge järgmisi väikeettevõtetele mõeldud lahendusi.

  • Cisco Meraki ja Meraki Go on kiired, turvalised ja usaldusväärsed võrgulahendused. Kõik töötab pilves ja te saate hõlpsalt hallata kogu võrku ühest kohast. Meraki puhul üle veebibrowseri ja Meraki GO puhul intuitiivsest mobiilirakendusest.
  • Cisco Business juhtmevaba lahendus ja Cisco Catalyst 1000 Seeria suurettevõtte tasemel switchid, millel on tasuta tugiteenus ja eluaegne garantii. Cisco Business Dashboard võimaldab teil oma võrguga tutvuda ja seda hallata teel olles.
  • ALSO finantseering on abiks. Küsige pakkumist ja hankige oma ettevõttele või klientidele sobiv tehnoloogia ning tasuge selle eest viisil, mis vastab teie nõuetele kõige paremini.

Muutke oma äri turvaliseks

Väikeettevõtted on küberkurjategijatele ahvatlev sihtmärk. Viimased uuringud näitavad, et 43% kõigist küberrünnakutest on seotud just väikeettevõtetega.1

Cisco turbelahendused kaitsevad teie digitaalset ettevõtet pideva ohutuvastamisega – ühelt maailma suurimalt turvalisuse uurimisrühmalt maailmas. Cisco hoiab teie või teie klientide ettevõtte turvalisena sama ulatusliku turvavõrguga, mida kasutavad ka paljud suured organisatsioonid.

Kaitske enda või oma klientide ettevõtet ja finantsandmeid ning valige nende võimaluste hulgast.

  • Pilvepõhised turbelahendused, mis aitavad teil ohte tuvastada ja neile reageerida ning kaitsevad kasutajaid paremini miljonite küberrünnakute eest, mida tuvastatakse pidevalt ja jooksvalt.
  • Cisco Talos threat intelligence, mida pakub Cisco küberturbe analüütikute tiim ja mis kaitseb pidevalt uute ohtude eest.
  • Järgmise põlvkonna turvalisus, kus turvalisuse vigade parandamine ja värskendamine toimub automaatselt – need aitavad kaitsta ettevõtet ja maandavad riske.

Innovatsioon kõigile

Igas suuruses ettevõtted vajavad ligipääsu uusimale tehnoloogiale. See on võimalus avada uksed uutele klientidele, sujuvale toimimisele ja edendada majanduskasvu ning laienemist.

Cisco tehnoloogiat kasutavad ettevõtted ja valitsused kogu maailmas. Nüüd võib seesama, parimal tasemel tehnoloogia aidata teil aga oma ettevõtet juhtida ja kasvatada. See on innovaatiline, usaldusväärne ja skaleeritav lahendus.

Kui valite Cisco Designed lahendused, siis ...

  • ... muudate Cisco suurettevõtete kogemuse oma suurimaks eeliseks;
  • ... kasutate Cisco ulatuslikku uurimis- ja analüütika võimekust;
  • ... saate endale usaldusväärse tehnoloogia, millest võibolla seni isegi mõelda pole osanud.

Ühendatud ekspertidega üle kogu maailma

Kui väikeettevõte kasvab, siis aitavad Cisco ja ALSO hoida ühendust. Alates kiiremast reageerimisajast kuni kohese juurdepääsuni infole.

ALSO ühendab teid parima tehnoloogiaga ning lisaks ka ekspertidega, kes oskavad aidata. Laiendamaks teie võrku, kasutame rahvusvahelisi ja kohalikke eksperte. Kõik selleks, et teie ettevõte saaks areneda. Samas kuulame teid ja õpime teilt.

Tutvuge Cisco Designed portfelliga

Cisco Designed aitab luua ühendusi, turvalisust ja koostööd. Hankige õiged tooted õige hinnaga.

Kohapealne võrguühendus

Uute Cisco Business lahenduste abil saate hõlpsalt ühendada töötajaid ja kliente. Cisco uued switchid Catalyst 1000 seeriast on lihtsad, turvalised ja usaldusväärsed, et saaksite enesekindlalt äri kasvatada. Lisaks võimaldab Cisco Business Dashboard lihtsat seadistamist ja haldamist 24/7 toega.

Pilvepõhine võrguühendus

Turvalised ja skaleeritavad Cisco Meraki võrgulahendused lihtsalt töötavad. Tõeliselt väikeste kasutuskohtade jaoks pakub Meraki Go sise- ja välitingimustes juhtmevabu pääsupunkte ja switche, mis on konfigureeritavad ja hallatavad mobiilirakendusest, ilma et teil oleks vaja meeletuid tehnilisi teadmisi.

Koostöö

Cisco Webex võimaldab teil kõigiga kõikjal sama turvalise liidese abil hõlpsalt suhelda ja koostööd teha. Andke oma tiimile kliente kaasates võimalus mitmel moel (kõne, video, veeb, sõnumid) ühes kohas suhelda. Ja Webex Huddle Space’i lahendustega saate kasulikumalt oma koosolekuid pidada.

Turvalisus

Kaitske oma ettevõtet või kliente valdkonna juhtiva turvalisusega. Blokeerige Cisco Umbrella lahendusega veebipõhised ohud. Paroolide asemel tuvastage teie võrku pääseda üritavaid kasutajaid Cisco Duo abil. Ennetage küberrünnakuid maailma suurima julgeolekuplatvormiga Cisco Advanced Malware Protection (AMP). Valvake võrgu sisenemispunkte Cisco uue põlvkonna tulemüüridega (NGFW): Firepower.

Astuge järgmine samm

On aeg oma ettevõttega suuri asju teha! Oleme valmis teid igal sammul aitama hoides teid tugeva, nutika ja turvalisena, et saaksite kasutada kõiki ettevõtluse võimalusi.

Mõelge korraks. Kes tagaks teie ühenduvuse paremini kui ettevõte, kes on tegutsenud interneti algusaegadest alates? Kes kaitseks ka väikeettevõtte turvalisust küberrünnakute vastu paremini kui küberturbe liider?

ALSO aitab teil Cisco Designed tehnoloogia võimu teie ettevõtte või teie klientide kasuks tööle panna.

Vaadake, mis on võimalik

Kui soovite lisateavet selle kohta, kuidas Cisco Designed lahendused enda kasuks tööle panna, siis võtke meiega ühendust.
Cisco Baltikumi regioonijuht
Markko Krause
markko.krause@also.com
Cisco Sales Specialist
Karl Reidla
karl.reidla@also.com

So allikas:
1 „2019 Data Breach Investigations Report: Executive Summary“. Verizon, mai 2019.
https://enterprise.verizon.com/resources/executivebriefs/2019-dbir-executive-brief.pdf

© © 2020 Cisco või selle sidusettevõtted. Kõik õigused on kaitstud. Cisco ja Cisco logo on Cisco või selle sidusettevõtete registreeritud kaubamärgid USA-s ja teistes riikides. Cisco kaubamärkide loendi vaatamiseks külastage veebilehte www.cisco.com/go/trademarks. Mainitud kolmandate osapoolte kaubamärgid kuuluvad nende omanikele. Sõna „partner“ ei tähenda partnerlussuhet Cisco või mõne teise ettevõttega. Intel, Inteli logo, Xeon ja Xeon Inside on Intel Corporationi registreeritud kaubamärgid USA-s ja teistes riikides.