ALSO CLOUD
MANAGEMENT
SERVICE

Mitmekordistage oma edu ALSO ja Microsoft Azure'i abil

ALSO CLOUD MANAGEMENT SERVICE

ALSO võimaldab hallatavate teenuste pakkujatel, ISV-del ja partneritel keskenduda oma tegevuses oma põhitegevusele. Meie pilvelahenduste haldamise teenuse pakkumise kaudu täiendab ALSO partnerite oskusteavet ja aitab neil lõppkokkuvõttes suurendada oma Microsoft Azure'i pilveteenuste pakkumist.

Tagasiside taotlus

TEENUS

ALSO Cloud Management Service teenuse osutamine on üldiselt seotud Microsoft Azure'i keskkonna toimingute haldamisega. See on siis, kui teie klientide andmed on juba pilves ja te soovite pakkuda selliseid teenuseid nagu automatiseerimine, taastamine, konfigureerimine, seire ja identiteedihaldus, et nimetada vaid mõned neist. Paljud kliendid ootavad, et neid ülesandeid haldaksid nende partnerid. ALSO võimaldab teil seda teenust pakkuda isegi siis, kui see jääb väljapoole teie põhipädevust.

Teenus on ülalt-alla lähenemisviis kliendi pilvelahendustele. Alates pilves töötavate ärilahenduste üldisest määratlusest kuni Azure'i komponentideni. Lahendused võivad koosneda mis tahes kombinatsioonist Azure Platform as a Service (PaaS), Azure Software as a Service (SaaS) ning Azure Infrastructure as a Service (IaaS) ressurssidest. See lisab nende klientide pilvelahenduste kohta ülevaate jälgimise abil, parandab Azure'i platvormi turvataset, parandades Azure'i virtuaalmasinaid, ning suurendab töökindlust, konfigureerides ja jälgides Azure'i teenuste varundamist.

Ülevaade nende pilvelahenduse staatusest

Ülevaade nende pilvelahenduse staatusest

Lahenduse jälgimise hoiatusreaktsioon

Taotluste töötlemine SLA-dega määratletud aja jooksul

Täielikult hallatav Azure'i platvorm vastavalt soovitud arhitektuurile

24x7 tugi väga kriitiliste hoiatuste ja intsidentide puhul

WIN-WIN

Kui olete olemasolev hallatavate teenuste pakkuja või ISV, siis ALSO teadmised võivad aidata teil oma äri laiendada, võimaldades teil oma ressursse tõhusamalt jaotada. Uute hallatavate teenuste pakkujate puhul toetame teid, kattes pädevused, mida teie meeskonnas veel ei pruugi olla, ning ISVde puhul toetame teid, kattes operatiivülesanded. Mõlema stsenaariumi puhul tegeleme meie teenuse osutamisega, teie aga müügi ja kliendihaldusega. Mõlemad võidavad!

Tagasiside taotlus

ALSO Cloud Marketplace

Sa pole veel ALSO Cloud Marketplace'is registreeritud? Nüüd on õige aeg. Registreerimine on tasuta ja annab teile juurdepääsu Microsofti ja teiste tootjate suurele tootevalikule.

Peamised eelised lühidalt

Valge märgistus

Digitaalne müük

Äriinfo

Lihtne arveldamine

Teenuste tellimine ja osutamine

24/7 tugi

Automaatne kliendi värskendamine