HP Neverstop

Maailma päris esimene
kassetivaba laserprinter*


Toome Sinuni HP uusima murrangulise tehnoloogia, mis aitab viia Sinu ettevõtte töökatkestused miinimumini.


See laserprinter on mõeldud just neile, kellel on tarvis päevas lõpmatuseni printida (ja ka siis jääb veel väheks) ning kes valmistavad oma finantsosakonnale parajat peavalu oma tooneri- ja paberikuludega.

Paberikulusid me väga palju Sul kärpida ei saa - kui, siis vaid selle abil, et soovitame Sul kasutada üksnes HP originaal tooneritäidet, et tagada kvaliteetne väljatrükk ning vähendada Sinu lõpmatut ühe ja sama faili printimist, kuna paar rida tähti on jäänud endiselt printerisse.

Küll aga saame me kohe kindlasti aidata Sind toonerikulude kärpimisel, kuna HP on välja tulnud väga uudse laserprinteriga - HP Neverstop. Tegemist on laseprinteriga, mille´kassetivaba lahendus võimaldab muuta printimise varasemast veelgi nutikamaks ning mis peamine - kärpida seniseid laserprinteri täitmiskulusid.* Pidev tooneri isetäitumine trumli originaaltooneritarvikute abil võrrelduna enamiku konkureerivate originaaltootjate must-valgete laserprinteritega < 250 USD ja multifunktsionaalsete printeritega < 350 USD 15.11.2018 seisuga. HP enda uuring ja Keypoint Intelligence-Buyers Lab'i 2018 uuring, mille tellis HP. Turuosa vastavalt IDC CYQ4 2018 Hardcopy Peripherals Tracker'ile, 2018. a II kvartali väljalase. Loe lähemalt: keypointintelligence.com/HPNeverstop.


Aga läheme nüüd asja juurde - mida kasulikku pakub HP Neverstop?

NB! Me telefoni Sulle ei paku, aga see-eest saad oma äpisalves/taibutelefonis/nutifonis avada selle uhke HP rakenduse, mida allpool piiluda saad.

Tooneri täitmine - käkitegu!

Enam ei ole vaja paaniliselt mööda kontorit otsida seda õiget kolleegi, kes on laserprinteri tooneri vahetamisega kõige paremini sina peal. Nüüd võid pärast põgusat õpipoisi rolli täita absoluutselt kõik HP Neverstop laserprinterid ära, kuna see on lihtsalt niivõrd lihtne.

Ent peale selle on uute laserprinterite täitmine ka märksa taskukohasem (positiivne uudis Sinu finantsosakonnale), kuna tooneri täited maksavad pea sama vähe nagu alternatiivsed kloon- või tooneritäitmistooted. Küll aga on HP Neverstop originaal tooneritäidete eeliseks parem printimiskvaliteet.

Häid uudiseid finantsosakonnale: säästa kuni 80%* oma toonerikuludelt!

Just täpselt, tegemist pole lihtsalt laserprinteriga, mida saab kiirelt ja mugavalt täita, vaid selle täitmiskulud on ka märksa soodsamad võrreldes teiste laserprinteritega. Seega saad kõrge kvaliteediga printida, ent ei pea sealjuures kompromisse tegema!


* Tuginedes HP tootjapoolse jaemüügihinnasoovituse võrdlusele (MSRP) EMEA piirkonnas ning lehekülje maksumuse võrdlusele HP LaserJet Pro M15 ja HP LaserJet Pro MFP M28ga (standardselt täidetud HP 44A/48A Black Original LaserJet toonerikasseti puhul) 2019. aasta märtsi seisuga. Loe lähemalt: www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Tooneritaseme kiire taastamine ja ei mingit segadust, ei mingit muret!

Me ei teinud nalja, et HP uue laseprinteri tooneri täitmine on käkitegu. Tänu selle uuendusliku disainiga tooneritäitmispaketile saad Sa oma printimist jätkata juba mõne sekundi pärast.

Pane tähele, nüüd võid minna toonerit täitma kasvõi lumivalgetes riietes, kuna uute tooneri täitjatega ei teki mitte mingit segadust. Seega puudub igasugune oht, et tuled printeri juurest määrdununa tagasi või et kogu kontor näeb välja nagu klassikaline Eesti suitsusaun.

Prindi enne esimest täitmist
kuni 5000 lehekülge*!

Kõik need kolleegid, kes käivad ühte dokumenti mitukümmend korda printimas, kuna taaskord sai unustatud midagi olulist välja või avastati kümnes trükiviga... Jah, samas õnneks on 5000 lehekülge piisavalt suur kogus, mis vähendab oluliselt seda tõenäosust, et just Sina satud täpselt sel hetkel printeri juurde, kui tooner on otsa saanud.

Muuseas, kas teadsid, et lisaks töökatkestuste vähendamisele oleks selle laserprinteriga võimalik trükkida kuni 10 korda rohkem lehekülgi võrreldes teiste laserprinteritega?**

* Tegelik trükimaht sõltub paljuski prinditavate lehekülgede sisust ja muudest teguritest. Keskmine on arvutatud ISO/IEC 19752 meetodi ja kestva printimise põhjal. Loe lähemalt: www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
** Tugineb HP LaserJet Pro M15 ja HP LaserJet Pro MFP M28 (standardse HP 44A Black Original LaserJet toonerikassetiga, ISO maht 500 lehte) tulemustele. Tegelik trükimaht sõltub paljuski prinditavate lehekülgede sisust ja muudest teguritest. Keskmine on arvutatud ISO/IEC 19752 meetodi ja kestva printimise põhjal. Loe lähemalt: www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Oleme Sinu jaoks olemas!

Leia omale sobiv kontaktisik siit. Vastame Sinu küsimustele esimesel võimalusel.