ALSO pilvlahenduste partnerid

Uuri, kuidas saame sind toetada pilveäri arendamisel ja mida võiksid teha, et saada partneriks.


Hakka partneriks

Kuidas saame aidata?

HAKKA ALSO PARTNERIKS

Registreeru

MICROSOFTI PARNTERITE VAHENDID

Uuri lähemalt

VÕTA ÜHENDUST ALSO MEESKONNAGA

Võta ühendust

VAATA PARTNERITE EELISEID

Paku enamat kui edasimüük

Kui saad Microsofti pilvlahenduste pakkujana (CSP) ALSO kaudseks partneriks, avaneb sulle maailm täis uusi võimalusi ja eeliseid, mis aitavad kiirendada pilvlahenduste müüki.

Tasuta juurdepääs ACMP-le

Saad hakata ALSO Cloud Marketplace'is müüma Microsofti pilvlahenduste portfelli tooteid ja muid kolmanda osapoole lahendusi.

Sujuv ettevalmistamine

Pakkumise tegemisest kuni teenuse ettevalmistuseni kulub vaid paar klõpsu.

Ööpäevaringne tugi

Täielik tugiteenus sinu kohalikus keeles, kõigi müüjate ja toodete jaoks – otse ACMP-st.

Täielik koolitus

Juurdepääs kõigele alates lühikestest sissejuhatavatest veebiseminaridest kuni tervete koolituspäevadeni. Saad osaleda sertimise ettevalmistamisel ning kasutada koolituslaboreid, eksamipääsmeid ja loogilisi õppeteid kõigis lahendusevaldkondades.

Korduvad tulud

Saad hankida teenusena pakutavad tööriistad, mida su klientidel vaja läheb, ning kindlustada omale järjepidevad ja prognoositavad tuluvood.

Laienda äritegevust ALSO Cloud Marketplace'i abiga

ALSO Cloud Marketplace hõlbustab teenuste kohandamist klientide vajaduste järgi. Kombineeri meie lai pilvlahenduste valik oma praeguste toote- ja teenusepakkumistega. Kui oled teenused välja valinud, saad hetkega määrata kohandatud hinnad ja esitada pakkumised.

Lisateave

Saad juurdepääsu nii Microsofti kui ka ALSO pakutavatele vingetele preemiatele, ressurssidele ja eelistele

Valdkonna edasimüüjana on sul õigus saada mitmesuguseid Microsofti teenuseid, mis pakuvad kogu su organisatsioonile rohkesti eeliseid. Saad juurdepääsu eksklusiivsetele müügipreemiatele, olulistele sertimistele, ühismüügivõimalustele, ettevõttesisestele kasutusõigustele ja paljudele muudele eelistele.

Lisateave

Lisaks pakub ALSO müügieelset, turundus- ja täielikku müügituge

Kui saad partneriks, on ALSO-l eriline võimalus aidata sul konfigureerida ja juurutada oma pilvlahendusi. Meie toote- ja müügispetsialistid saavad pakkuda sulle tuge, et saaksid määratleda ja juurutada oma klientide jaoks parimad lahendused. Saad nii müügieelset kui ka müügiaegset tuge, terviklikud ettevalmistused turundamiseks ja palju muud.

Lisateave