1. tagasi

Programm Edge Software & Digital Services

Lisa oma tootevalikusse hallatavad energiateenused ja suurenda tuluvõimalusi!

Schneider Electricu hallatavad energiateenused toetavad andmetöötlust

Aja, mil järjest enam ettevõtteid liigub suurtest ühes kohas asuvatest andmekeskustest väikestesse ja hajusatesse andmekeskustesse, seisavad IT-haldurid unikaalse küsimuse ees: kuidas tulla toime elektrikatkestustega?

Stromausfälle sind die häufigste Ursache für Ausfallzeiten in Edge-Rechenzentren. Sie bedrohen die Verfügbarkeit von Anwendungen und Daten und können den normalen Geschäftsbetrieb erheblich beeinträchtigen. Da es keine IT-Manager gibt, die die Stromversorgung und Probleme vor Ort diagnostizieren können, gestaltet sich die Fehlersuche und Wartung schwierig und zeitaufwändig.

Nüüd on Sul võimalus tagada oma andmekeskuste klientide jaoks elektrienergiaga varustatus ja pidev ühenduvus Schneider Electricu hallatavate energiateenuste ja andmekeskuste tarkvara abil.

Paku oma klientidele lahendust Edge Software & Digital Service

Täienda oma teenuseportfelli Schneider Electricu pakkumisega Edge Software & Digital Services, mis toetab klientide kaughalduse, jälgimise ja füüsilise hoolduse võimalusi. Täienda oma teenuseportfelli Schneider Electricu pakkumisega Edge Software & Digital Services, mis toetab klientide kaughalduse, jälgimise ja füüsilise hoolduse võimalusi.

Schneider Electricu programm Edge Software & Digital Services annab Sinu käsutusse vahendid, millega aidata oma klientidel jälgida ja hallata andmekeskuse toiteallikaid, turvalisust ja keskkondi ning probleeme nii kaugühenduse kaudu kui ka reaalselt kohal käies isoleerida, diagnoosida ja lahendada.

Vali neljast eri teenusemudelist endale sobivaim ja võta klientide andmekeskuste elektrienergiasüsteemid oma kontrolli alla.

Hallatavate elektrienergiateenuste mudelid

EcoStruxure IT Expert

 • Sina jälgid oma klientide andmekeskuste elektrienergiasüsteemi andmekeskuste tarkvara abil
 • Sina hooldad oma klientide andmekeskust elektrikatkestuste ning turbe- või keskkonnaprobleemide korral oma välitehnikute meeskonnaga

EcoStruxure Asset Advisor

 • APC jälgib Sinu klientide andmekeskuse elektrienergiasüsteeme Sinu nimel ja teavitab Sind kõigist andmekeskuse elektri-, turbe- ja keskkonnaprobleemidest.
 • Sina hooldad oma klientide andmekeskust elektrikatkestuste ning turbe- või keskkonnaprobleemide korral oma välitehnikute meeskonnaga

 • You monitor,
  You service.
 • You monitor,
  We service.
 • We monitor,
  You service.
 • We monitor,
  We service.

Lähetusteenus*

 • Sina jälgid oma klientide andmekeskuse elektrienergiasüsteeme andmekeskuste tarkvaraga ja teavitad APC-d kõigist andmekeskuse elektri-, turbe- ja keskkonnaprobleemidest.
 • APC hooldab Sinu klientide andmekeskust elektrikatkestuste ning turbe- või keskkonnaprobleemide korral oma välitehnikute meeskonnaga

*Lähetusteenused on saadaval ainult DACH piirkondades (Saksamaa, Austria ja Tšehhi)

Jälgimis- ja lähetusteenus*

 • APC jälgib Sinu klientide servandmekeskuse elektrienergiasüsteeme Sinu nimel
 • APC hooldab Sinu klientide andmekeskust elektrikatkestuste ning turbe- või keskkonnaprobleemide korral oma välitehnikute meeskonnaga

*Lähetusteenused on saadaval ainult DACH piirkondades (Saksamaa, Austria ja Tšehhi)

Liitu Schneider Electricu programmiga Edge Software & Digital Services

Läbi sertifitseerimine ja alusta juba täna hallatavate elektrienergiateenuste müüki!

Tee koostööd APC-ga ja saad juurdepääsu Schneider Electricu programmile Edge Software & Digital Services. Hangi hallatavate elektrienergiateenuste koostamise, müümise ja pakkumise sertifikaat ning loo omale kiiresti uued korduvad tuluvood. Saad teada, kuidas kaugühenduse kaudu jälgida, hallata ja parandada oma klientide andmekeskuste elektrienergiasüsteeme ning saad ülevaate olulisematest turbe- ja keskkonnaparameetritest. Sertifitseeritud partnerina saad järgmised eksklusiivsed eelised:

Hallatava teenuse meetodite väljatöötamine

Tehes APC-ga koostööd tasakaalustad oma hallatavate teenuste meetodite arendamisega seotud tegevuskulud

Juurdepääs mitmesugustele tööriistadele ja ressurssidele

Saad kõik, mida on vaja andmekeskuste elektrienergiasüsteemide jälgimiseks ja haldamiseks

Suurem kasumlikkus

Kasumlikkust aitavad suurendada hinnaeelised ja parimad pakkumised

Teenusetulude kasv

Lisa hallatavad energiateenused oma tooteportfelli ja kasuta ära laieneva turu võimalused

Pakkumise kaugjälgimine

Aita kaugühenduse kaudu jälgida oma klientide andmekeskuste elektrienergiat, turvet ja keskkonda

Terviklik tugiteenus

Saad otse suhelda oma kohaliku müügiesindaja ja partneri kliendihalduritega

Partnerite sertifitseerimise võimalused

Vali kahest partnerite sertifitseerimise valikust endale sobivaim.

Eritaseme sertimine

Eelised

 • Uuri, kuidas valida, soovitada ja müüa andmetöötluskeskkondade jaoks õiget IT-lahendust
 • Tutvu meie programmi Edge Software and Digital Services paindliku tooteportfelliga, et pakkuda ööpäevaringset kaugjälgimist ja kohapealset tugiteenust
 • Saad juurdepääsu tööriistadele ja boonustele, mis on eksklusiivselt saadaval sertifitseeritud partneriteleVaata nõudeid

Kõrgtaseme sertifitseerimine

Eelised

 • Uuri, kuidas laiendada, arendada ja uuendada oma olemasolevaid jälgimis- või hoolduspakkumisi, et lisada nende hulka ka hallatavad elektrienergiateenused
 • Vali ja soovita oma klientidele õigeid lahendusi
 • Jälgi, halda ja lahenda probleeme, mis on seotud klientide hajutatud IT-juurutustega
 • Saad juurdepääsu tööriistadele ja boonustele, mis on eksklusiivselt saadaval hallatavate teenuste ja tarkvara sertifitseeritud partneritele.

Vaata nõudeid

Kas oled valmis liituma Schneider Electricu programmiga Edge Software & Digital Services?

Hakka APC partneriks ja alusta juba täna oma sertifitseerimisteekonda. Täida allolev veebivorm ja meie asjatundliku ALSO meeskonna liige võtab Sinuga ühendust.