Täiustatud koostöölahendused

Surface Hub 2S seadmepere, Microsoft Teamsi serdiga koosolekuplatvorm ja interaktiivne tahvlilahendus toovad kokku meeskonnad ja võimaldavad kõikjal koostööd teha. See võimas koosoleku- ja koostööplatvorm, mis on loodud spetsiaalselt eri kaugtöökohtades viibivate töötajate kokkutoomiseks, põhineb Windows 10 platvormil ja aitab luua interaktiivse töökeskkonna. Saadaval 50-tollise ja 85-tollise ekraaniga.

Tõhusam inimestevaheline suhtlus koosolekutel

Kaugel viibivad kolleegid on elusuuruses video kaudu justkui teiega samas ruumis. Tänu mikrofonidele ja 4K-kaamerale saavad kõigist koosoleku osalised.

Võimaldab kasutada kõiki olulisemaid rakendusi

Kasutajad saavad kõiki vajalikke rakendusi kasutada otse seadme ekraanil, ilma et neid peaks mujale projitseerima.

Valmis uute ideede jaoks

Teams can ink and draw collaboratively and bring ideas to life with Microsoft Whiteboard, a digital teamworking app that can be shared across platforms.

Uued andmeülevaated

Kasutajad saavad vabaduse jagada reaalajas aruandeid ja andmelaudu otse Microsofti ärianalüüsirakendusest Power BI.

85-tolline Surface Hub 2S ärikasutuseks

  • 85-tolline 4K+ ekraan
  • 16:9 kuvasuhe
  • Kaks Surface Hub 2 pliiatsit
  • Üks Surface Hub 2 kaamera

50-tolline Surface Hub 2S ärikasutuseks

  • 50-tolline 4K+ ekraan
  • 3:2 kuvasuhe
  • Üks Surface Hub 2 pliiats
  • Üks Surface Hub 2 kaamera

Komplekti kuuluvad tarvikud

Surface Hub 2 kaamera

Võimsa 4K-kaameraga saate korraldada koosolekuid, mis tekitavad tunde, et inimesed on reaalselt ühes ruumis koos. Kaamera loob tervikliku vaatevälja, mis kujutab ruumi ja kaugkoosolekul osalejaid elutruu detailirikkusega. Surface Hub 2S-i ostuga käib kaasas üks Surface Hub 2 kaamera.

Surface Hub 2 pliiats

Veelgi tõhusamat koostööd toetab Surface Hub 2 pliiats. See võimaldab Surface'i tindifunktsioone kasutada suurel ekraanil erakordse täpsusega ja lisaks on see erakordselt tundlik, justkui voolaks tint välja pliiatsiotsast. 50-tollise Surface Hub 2S-iga käib kaasas üks Surface Hub 2 pliiats. 85-tollise Surface Hub 2S-i juurde käib kaks pliiatsit.

Lepingud ja hinnad

Lugege lisateavet Surface Hub 2s-i erinevate lepingute ja hindade kohta.

Vaadake lepinguid ja hindu

Kas teil on Surface'i kohta küsimusi?

Võtke ühendust oma kohaliku ALSO spetsialistiga, kes oskab vastata Microsoft Surface'i toodete, teenuste ja hindadega seotud küsimustele.