Ülimalt mugavalt kaasaskantav ja kerge

Suured asjad ei pea alati olema vormilt suured. Surface Go 2 on kompaktne, ergonoomiline ja kaalub ainult pool kilo. Seade on igal ajal ja kõikjal tööks valmis.

Suurem ja heledam ekraan

Uus 10,5-tolline PixelSense™-puuteekraan on loodud puudutuste ja kirjutamise jaoks.

Lihtne mitme asja korraga tegemine

Võimalus kasutada kuni 8. põlvkonna Intel® Core™ m3 protsessorit muudab seadme kasutamise ja mitme asja korraga tegemise senisest kiiremaks.

4G LTE võimaldab töötada asukohast olenemata

Andke oma klientide töötajatele vabadus teha oma igapäevatoiminguid just seal, kus vaja, kasutades 4G LTE eSIM-iga mobiilandmesideühendust.

Ettevõtete jaoks loodud innovatsioon

Olenemata sellest, millised väljakutsed teie tänapäevaseid töötajaid ees ootavad, Surface Go 2 on loodud selleks, et kõik tööd saaks hõlpsalt tehtud. Tahvelarvutirežiimis on seadet lihtne käes hoida ja žestidega juhtida, sülearvutirežiim võimaldab tippimist ja hiire kasutamist ning stuudiorežiimis saab Surface'i pliiatsiga* luua tindikirja.

*Surface'i pliiats on müügil eraldi

1. Puudutused ja tindipliiatsikasutus

Andke töötajatele loomuliku kirjutamise vabadus Surface'i pliiatsiga* – digitaalse tindipliiatsi kasutamine on sama loomulik nagu paberile kirjutamine.

*Surface'i pliiats on müügil eraldi

2. Stuudiomikrofonid ja HD-kaamerad

Kaks täiustatud kaugvälja-stuudiomikrofoni ning täis-HD-kvaliteediga esi- ja tagakaamerad loovad töötajatele virtuaalkoosolekute jaoks ideaalse keskkonna.

3. Uuenduslik sisseehitatud tugi

Avage tugi, kui kasutate sülearvutifunktsioone, langetage see ideaalse nurga alla, kui kirjutate ja joonistate Surface'i pliiatsiga*, ning sulgege see, kui vajate tahvelarvutit.

*Surface'i pliiats on müügil eraldi

4. USB-C-port

Looge ühendus ekraanide ja dokkimisjaamadega, laadige tarvikuid ja tehke palju muud.

Lepingud ja hinnad

Lugege lisateavet Surface Go 2 erinevate lepingute ja hindade kohta.

View plans and prices

Kas teil on Surface'i kohta küsimusi?

Võtke ühendust oma kohaliku ALSO spetsialistiga, kes oskab vastata Microsoft Surface'i toodete, teenuste ja hindadega seotud küsimustele.