ALSO
eLink

ALSO Euroopa B2B veebikeskkond on IKT sektori kaupade ja teenustega kauplemise keskus. Meie klientide käsutuses on veebipõhine tellimiskeskkond eLink.

eLink

ALSO Cloud Marketplace

Sinu kohalik turukeskkond täis ALSO poolt hoolikalt valitud pilvelahendusi ja lisandväärtusega teenuseid

loe edasi

IKT valdkonna kiire arengu tõttu peavad ettevõtted pidevalt optimeerima funktsionaalsust ja protsesse ning investeerima uutesse platvormidesse. Nende vajaduste mõistmine viis ALSO B2B turu loomiseni. ALSO Euroopa B2B turg on IKT sektori kaupade ja teenustega kauplemise keskus. Täpselt välja töötatud kõige mitmekesisema kliendibaasi vajaduste ja nõudmiste põhjal.

Mahuefektide puudumise tõttu ei teeninda tarnijad üldjuhul väikeseid ja keskmise suurusega edasimüüjaid otse. Siin ongi abiks ALSO, kes võtab enda hallata igapäevased maksetehingud, peenlogistika ja ka krediidikontrolli. Suurematele edasimüüjatele aga, kes efektiivsuse eesmärgil kasutavad teatud tegevuste puhul kolmandate osapoolte abi, pakub ALSO vajalikke teenuseid teenuspakettidena.

Tarnijate jaoks vähendab seesuguste ülesannete üleandmine asjaajamise keerulisust ja võimaldab seeläbi lihtsamat ligipääsu mitmesugustele kanalitele ja regioonidele. Väiksemate tarnijate jaoks, kel puudub vastavas riigis oma kontor, tagab ALSO parima ligipääsu turule.

SUPPLY SOLUTIONS AS-A-SERVICE

ALSO Euroopa B2B turg on IKT sektori kaupade ja teenustega kauplemise keskus. Täpselt välja töötatud kõige mitmekesisema kliendibaasi vajaduste ja nõudmiste põhjal. See teeb ALSO-st pädeva, usaldusväärse ja jätkusuutliku partneri.

Rohkem infot

4000 töötajat 24 riigis

Otsime pidevalt tänaseid ja homseid talente. Tule ALSO-sse tööle ja kasva koos meiega

Kõik tööpakkumised