ALSO MICROSOFT
AZURE DEPLOYMENT

AEG AUTOMATISEERIDA

ALSO MICROSOFT
AZURE DEPLOYMENT

Microsoft Azure'i saab nüüd kiiresti, korduvalt ja kasumlikult kasutusele võtta, ilma et oleks vaja põhjalikke tehnilisi teadmisi.

Tagasiside taotlus

TEENUS

ALSO Microsoft Azure'i juurutamine hoolitseb mitmesuguste Azure'i töökoormuse juurutamise ülesannete eest. Seda saab isegi kohandada vastavalt partneri sisendile, et tagada sobiv seadistus. Näiteks kliendi varustamine Azure'i virtuaalsete töölaudade või muude teenustega on muutunud ülilihtsaks, sest:

TÜÜPILISED STSENAARIUMID

Sageli on vaja ettevõttesiseseid teadmisi, see võtab palju aega, seda on keeruline hallata ja lõppkokkuvõttes on kasumimarginaal minimaalne. Ka inseneridele ei meeldi see eriti, sest see on korduv töö.

Aga just seetõttu, et see on korduv, saab seda automatiseerida.

Ja just seda me tegime ALSO Microsoft Azure'i kasutuselevõtuga. Meie ALSO Azure'i eksperdid lõid komplekti automatiseerimisi, mis põhinevad Microsofti parimatel tavadel ja silmas pidades VKEde kliente.

Tagasiside taotlus

TÜÜPILISED STSENAARIUMID

Ja tänu Microsoft Azure'i ALSO kasutuselevõtu lihtsusele, kiirusele ja skaleeritavusele saavad partnerid laiendada oma teenuseid kõrge kasumiga pakkumisega, ilma et nad võtaksid tööle rohkem inimesi.

Partnerid saavad kasutada ka meie ALSO Cloud Marketplace API-d ja integratsiooni Microsoft Cloudiga, et luua oma automaatikat. Nii saavad nad oma kasutuselevõtuteenused luua vastavalt oma spetsiifilisele kliendiprofiilile.

Tagasiside taotlus

ALSO Cloud Marketplace

Sa pole veel ALSO Cloud Marketplace'is registreeritud? Nüüd on õige aeg. Registreerimine on tasuta ja annab teile juurdepääsu Microsofti ja teiste tootjate suurele tootevalikule.

Peamised eelised lühidalt

Valge märgistus

Digitaalne müük

Äriinfo

Lihtne arveldamine

Teenuste tellimine ja osutamine

24/7 tugi

Automaatne kliendi värskendamine