Kas oled valmis teistest ERISTUMA?

Siin on Sinu võimalus astuda oma esimene samm!

Tänapäeva turusituatsioonis on oluline paista partnerina kohe eriti hästi silma. Miks mitte teha end kliendile nähtavaks koos Ciscoga?

Kas teadsid, et Sinu turupositsioon paraneb märgatavalt, kui tõstad oma partnerstaatust? Miks? Eks ikka sellepärast, et Sul on tänu sellele võimalik oma kliendibaasi allahindluste, soodustuste, koolituste ja igakülgse toe abil oluliselt suurendada. Lisaks eelnevalt loetletule on Sul võimalik teenida ka veelgi rohkem kasumit, mis on iga ettevõtte eduvõti.

Ent Cisco lahendustega on võimalik laiendada ka oma äri - kiiresti kasvav juhitud teenuste turg on selleks vaid üks paljudest võimalustest.

Selleks, et saada aimu, millised hüved kaasnevad Cisco partneriks olemisel, tuleb Sul edasi lugeda. Kui aga huvi on juba suur ning töökohustused ootavad, siis saad täita Cisco partneriks saamise vormi SIIN .

Paista teiste seast silma

Cisco sertifitseeritud partneriks olemine võimaldab Sul koheselt eristuda konkurentidest potentsiaalsete uute ning olemasolevate klientide silmis. Cisco partneriks olemine on ehedaks tõestuseks, et olete võimeline disainima, tarnima ja toetama nutikaid lahendusi, mis aitavad Sinu klientidel edu saavutada.

Partneriks olemisega kaasnevad ka partneri eelised

Select partnerlus paneb Su äri õitsema. Sul on võimalik teenida tulu tarkvara müümise teenusest (SaaS). ent peale selle saad nautida ka häid allahindlusi ja soodustusi, kui ehitad valitud lahenduste põhjal üles uut äri. Kasutegurit tõstavad kohe kindlasti ka demokomplektid.

Teadmised = kasv

Sinu äri jaoks vajalikud koolitused, veebitugi, turuteave, kindel tugi nii Cisco toodete müümisel kui ka tarnimisel. Sooritades Cisco partneriks kvalifitseerumise eksami, siis on müügieelse toe ja partnerihalduri teenused Sulle tagatud.

Suurem äri

Anna oma ärile särtsu: Cisco teenused aitavad Sul leida suuremaid kliente mistahes projektietapis. Vallutame üheskoos uued turud mobiilside, turvasüsteemide, video- ja muude nutikate lahendustega.

Loe lähemalt, kuidas saada Cisco partneriks

Küsimuste korral pöördu meie Cisco tootejuhi poole.

Cisco tootejuht: Markko Krause markko.krause@also.com

Cisco Sales Specialist: Karl Reidla karl.reidla@also.com

Oleme Sinu jaoks olemas!

Leia omale sobiv kontaktisik siit. Vastame Sinu küsimustele esimesel võimalusel.