Haridus ja mittetulundusühingud
Haridus ja mittetulundusühingud

Andke järgmisele põlvkonnale rohkem võimalusi ja juhtige sotsiaalseid muutusi Microsofti haridus- ja mittetulundusühingutele mõeldud lahendustega. Nende sektorite jaoks loodud mitmesuguste spetsiaalsete tööriistade ja funktsioonidega muudab Microsoft ühenduse loomise, koostöö tegemise, delikaatsete andmete haldamise ja kaitsmise lihtsaks ning täiustab nii õppurite kui ka töötajate õpikogemusi.
Haridus

Haridussektoris pakub Microsoft uuenduslikke tööriistu (nt Microsoft Teams for Education), mille eesmärk on lihtsustada suhtlust ja koostööd õppurite, õpetajate ja õppejõudude vahel. Teams for Educationiga saate klassiruumi haldamist sujuvamaks muuta, veebitunde korraldada ning ülesandeid hõlpsalt määrata ja hinnata.

Lisateave Teamsi kohta haridusasutustele
Mittetulundusühing

Mittetulundusühingutele pakub Microsoft lahendusi, mis aitavad hallata sponsorsuhteid, jälgida rahakogumist ja automatiseerida kriitilisi toiminguid. Selliste tööriistadega nagu Microsoft Dynamics 365 mittetulundusühingutele saate tõhustada teavitustegevust, optimeerida rahakogumiskampaaniaid ja suurendada oma organisatsiooni mõju maailmale.

Lisateave Microsoft 365 annetuste kohta