ALSO Microsofti e-õppe portaal

ALSO e-õppe portaal on sisurikas teadmusbaas, mis aitab ALSO partneritel õppida ning oskusi täiendada väärtuse lisamiseks oma teenusepakkumistele.


E-õppe sisselogimine

ALSO Microsofti e-õppe portaal

See algab alati sisselogimisega. Portaal on eksklusiivne ALSO partneritele ja sellele pääseb ligi kas oma ALSO veebipoe sisselogimise andmeid kasutades või konto loomisega.

Kui olete ühte neist juba sisse logitud, pole täiendav sisselogimine vajalik. Nii lihtne see ongi.

Kas Sa pole veel ALSO partner?

Hakka pilvepartneriks ja saa juurdepääs ALSO veebipoele:
Registreeru ALSO partneriks

Kas oled juba ALSO partner? ALSO Cloud Marketplace'iga alustamine:
Registreeru ACMP-le

Mida leiad e-õppe portaalist?

Tohutu hulk õppesisu ja eksamiks valmistumise materjale ühes kohas. Hõlbus otsing aitab kindla peale leida õige kursuse Sinu professionaalseks õpiteekonnaks.

Microsoft Learn

Arenda nõutavaid tehnilisi oskusi tasuta ja interaktiivse koolitusplatvormiga Microsoft Learn.

Sisu keskendub Sinu oskuste suurendamisele Microsofti populaarsete toodetega, nagu Azure, Microsoft 365, Power Platform, Microsoft Dynamics ja paljud teised.

ALSO sisu

Oleme valinud valdkonna tippspetsialistid, kes pakuvad ALSO partneritele kohandatud kursusi, tagades personaalse õpikogemuse.

Võid sealt leida väärtuslikku materjali ja kursusi, mis põhinevad reaalsetel kliendikasutusjuhtumite stsenaariumitel. Pakume kursusi inglise, saksa, itaalia, hispaania, prantsuse, poola, hollandi, rootsi ja muudes keeltes.

Meie koolitusvõimalused hõlmavad online-koolitusi, mis ulatuvad ühe tunni pikkustest kuni ühepäevaste või eriti põhjalike 5-päevaste koolitusteni. Need kursused pakuvad interaktiivseid õpikogemusi.

Meie tellitavad veebiseminarid pakuvad lühemaid ja kompaktsemaid seansse, millele saab igal ajal juurde pääseda ja mille sisu saab vajadusel uuesti vaadata.

Sujuva ja juhendatud õppereisi jaoks pakume õpperadadesse ühendatud tellitavaid videoid, mis välistab vajaduse otsida üksikuid komponente Tutvu meie laiaulatusliku koolitusplatvormi raames erinevate eelistuste ja vajadustega kohandatud mitmekesiste õppevõimalustega.

Alusta oma Cloud Businessi kasvatamist.

E-Learning sisselogimine