Microsoft 365 F1 ja F3

Terviklik ja töökindel tootlikkuse lahendus suurettevõtetele 

Microsoft 365 pakub spetsiaalselt eesliinitöötajatele mõeldud terviklikke lahendusi, mis hõlbustavad liikvel olles suhtlemist, koostööd ja töö korraldamist. Microsoft 365 võimaldab mitmesuguste mobiilirakenduste ja pilvepõhiste tööriistadega eesliinitöötajatel olla produktiivsem ja tõhusam, olenemata sellest, kas nad töötavad jaekaubanduses, majutuses, tervishoius või mõnes muus valdkonnas.

Pakkudes oma klientidele neid olulisi tööriistu, saate aidata neil oma töövooge täiustada ja klientidele paremat

Põhiomadused 

Mobiilne tööviljakus

Microsoft 365 sisaldab mitmesuguseid mobiilirakendusi (sh Teams, OneDrive ja SharePoint), mis võimaldavad eesliinitöötajatel pääseda juurde olulistele tööriistadele ja teha liikvel olles kolleegidega koostööd.

Ülesandehaldus

Microsoft To Do ja Planner sisalduvad kõigis eesliinitöötajatele mõeldud Microsoft 365 lepingutes, pakkudes ülesannete haldamise funktsioone, mis aitavad töötajaid korrastada ja graafikus hoida. 

Plaanide võrdlus

 Microsoft 365
F1
Microsoft 365
F3
Office'i rakenduste veebiversioonid yes yes
Microsoft Teams yes yes
OneDrive ettevõtetele yes yes
SharePoint yes yes
Yammer yes yes
Microsoft Stream yes yes
Microsoft Forms yes yes
Microsoft Power Apps ja Power Automate (piiratud) yes yes
Microsoft Whiteboard yes yes
Office'i rakenduste töölaua- ja mobiiliversioonid no yes
E-posti hostimine 2 GB postkastiga no yes
Täiendav OneDrive'i salvestusruum (1 TB) no yes
Täiustatud ohutõrje no yes
Teabe kaitse no yes
Seadmete haldamine no yes
Power Apps ja Power Automate (täismahus) no yes
StaffHub no yes

Partneri eelised 

Microsoft 365 pakkumine eesliinitöötajatele aitab teie äritegevust laiendada, pääsedes juurde uutele klientidele ja tuluvoogudele, aidates samal ajal klientidel oma tegevust sujuvamaks muuta ja eesmärke saavutada.

Suurem tööviljakus

pakkudes Microsoft 365 eesliinitöötajatele, saate aidata oma klientidel parandada oma tööviljakust ja tõhusust, muutes samal ajal nende toimingud sujuvamaks. 

Tõhustatud koostöö

Microsoft 365 pakub mitmesuguseid mobiilirakendusi ja pilvepõhiseid tööriistu, mis võimaldavad eesliinitöötajatel oma kolleegidega tõhusamalt koostööd teha, olenemata sellest, kas nad asuvad samas asukohas või eri saitidel. 

Lihtsustatud haldus

Microsoft 365 on lihtne müüa ja hallata tänu lihtsale liidesele ja intuitiivsetele tööriistadele, mis muudavad klientide vajaduste rahuldamise lihtsaks.