Mitmefaktoriline Autentimine

Kas tead, kuidas oma sisselogimisandmeid kaitsta?

Meie uue kaheastmelise login'iga tagame Sinu turvalisuse meie veebipoodi sisselogimisel. Miks me seda teeme? Lihtsalt, Sinu ohutus on meile väga oluline.

Kas teadsid, et iga päev toimub üle kogu maailma palju küberrünnakuid? Mõnel juhul piisab häkkerite jaoks vaid ühest klõpsust, et seda ära kasutada ja suurt kahju tekitada. Seetõttu kaitseme Sinu kontot mitmefaktorilise autentimise abil.

Meie MFA-d on üsna lihtne seadistada ja see pakub tõhusat kaitset Sinu konto kaitsmiseks, et vältida näiteks seda, et pettur kasutab Sinu sisselogimise andmeid toodete tellimiseks.

Uued kliendid

Aktiveeri oma MFA uue kasutajana

Vaata, kuidas

Olemasolevad kliendid

Lähtesta oma MFA olemasoleva kasutajana

Vaata, kuidas

Administraatorid

Halda oma MFA-d ettevõtte administraatorina

Vaata, kuidas

Kiire abi – vaata meie KKK-d

Uued kliendid

Loo ohutu töökeskkond paari lihtsa sammuga

Vali oma autentija

Laadi alla ja installi üks järgmistest rakendustest oma nutitelefoni Apple'i poest või Google Play poest.

Ava vahekaardid, et näha juhiseid.

Kui Sul ei ole nutitelefoni, vali kolmas võimalus.

Administraatorid

MFA haldamine ettevõttes

Ettevõtte administraatorina saad seda hõlpsasti kontrollida oma veebipoe konto kasutajate halduses.

Kuna kõik kasutajakontod on Sinu enda kontrolli all, ei sõltu Sa enam ALSO töötajatest ja saad hõlpsasti oma kontot muuta.

Kui teie organisatsioonis ei ole veel kliendihaldurit, võta ühendust oma ALSO kliendihalduriga või täida meie taotlusvorm.

MFA lähtestamine

Kas töötaja kaotas autentimiskoodi?

Administraator saab MFA-d lähtestada. Vaata videost, kuidas.

Kasutajate lisamine

Uus töötaja? Administraator saab luua veebipoe konto ja määrata selle kasutajakonto õigused.

Kasutajate kustutamine

Kas töötaja on organisatsioonist lahkunud? Administraator saab kasutajakonto kustutada või blokeerida.

Kohanda rollid

Kas töötajal on vaja muid veebipoe õigusi? Administraator saab seda muuta.

Kas töötaja on ajutiselt kättesaamatu? Administraator saab kasutajaid (ajutiselt) blokeerida ja aktiveerida.

KKK

Otsi ja leia vastuseid küsimustele mitmefaktorilise autentimise kohta

KüsimusLahendus
Kuidas ma saan ühekordse koodi kätte, kui mul seda ei ole või ma ei leia seda? Ühekordne kood kuvatakse tavaliselt Sinu valitud autentimisrakenduses, näiteks Microsoft Authenticator või Google Authenticator, või seda saab kasutada ühilduva brauseripikenduse kaudu. See kood värskendub automaatselt umbes iga 30 sekundi järel ja on vajalik iga sisselogimiskatse puhul.
Mida peaksin tegema, kui minu ühekordne kood loetakse kehtetuks? Vigased ühekordsed koodid tulenevad sageli arvuti või nutitelefoni ebatäpsetest aja seadetest. Oluline on kontrollida ja kohandada aja seadistusi vastavalt. Seda saad kinnitada usaldusväärsete ajakontrolli veebisaitide kaudu , nagu https://time.is. Kui kõrvalekalle ületab 2 sekundit, võivad tekkida autentimisvead. Kui see on nii, siis seadista süsteemi seadetes "time off network" (või midagi sarnast).
Kuidas ma saan MFA tagasi seadistada, kui mul ei ole enam juurdepääsu oma MFA rakendusele või ühekordsele koodile (nt kaotatud mobiiltelefon, eemaldatud MFA rakendus) või soovin kasutada teist mobiiltelefoni, kuid olen endiselt sisse logitud veebipoodi? Saad oma kasutajakonto praeguse MFA-konfiguratsiooni iseseisvalt eemaldada ja uuesti seadistada. See protsess viiakse läbi sarnaselt algseadistusega jaotises Haldus -> Kasutaja / Konto haldamine -> MFA staatus -> lähtestamine.
Kuidas ma saan MFA-d lähtestada, kui mul ei ole enam juurdepääsu oma MFA-rakendusele ja ma ei ole veebipoodi sisse logitud? Sellisel juhul saab MFA-d lähtestada ainult Sinu kliendikonto või ALSO kliendihalduri kaudu. Palun küsi oma organisatsioonis, kes on Sinu kliendihaldur. Kasutajad leiavad selle jaotisest Haldus -> Kasutajate haldus → Administraatorid. Kas vajad ALSO abi? Palun võta ühendust meie meeskonnaga, täites selle lehe allosas oleva vormi või saates e-kirja.
Mis juhtub, kui ma lasen ALSO-l MFA-d lähtestada? Pärast ALSOga kontakti võtmist pead läbima kontrolli. Sinu kasutajakontole salvestatud e-posti aadressi kontrollitakse. Seejärel lähtestatakse MFA-kood ja saad e-kirja, milles on teave, et saad määrata uue MFA-koodi.
Kas MFA-d saab konfigureerida mitme mobiiltelefoni jaoks või kasutada koos brauseripikendusega? Tehniliselt on võimalik turvata seadistamise QR-koodi ja kasutada seda mitme autentimisrakenduse/seadme MFA seadistamiseks. Siiski on soovitatav MFA seadistada ainult üks seade ühe isiku kohta.
Kas MFA-d saab kasutada mitme kasutaja vahel jagatud kasutajakonto puhul? Ei. MFA kohustusliku rakendamise korral tuleb ALSO poe kasutajahalduses luua iga kasutaja jaoks eraldi kasutajakonto. Erinevate kasutajate kaubaartiklite koondamiseks ühte tellimusse saab kasutada (avalikku) funktsiooni "memo list".
Kas MFA on kohustuslik kõigile veebikasutaja kontodele? Jah, MFA on kohustuslik kõigile ALSO klientidele. Tänu MFA-le saame pakkuda Sulle kõige turvalisemat ostukogemust.
Kus ma leian oma konto MFA seaded? Saad juurdepääsu oma MFA-seadetele jaotises Haldus -> Kasutaja/ Haldus -> Kasutaja põhiandmed.
Kes vastutab minu ettevõtte kasutajate haldamise ja hooldamise eest? Administraatori õigustega kasutaja vastutab oma kasutajate haldamise eest. Klientide administraatori leiad siit: Administreerimine -> Kasutajate haldamine → Administraatorid. Kui Sa ei saa sisse logida, palu kolleegil leida administraator.
Kas ma saan aktiveerida MFA-d massiliselt kõigile kasutajatele? Ei, iga kasutaja peab aktiveerima MFA individuaalselt.
Kas ma saan ühendada kaks edasimüüja kontot ühe e-postiga? Ei, e-posti aadress on unikaalne ja seda saab seostada ainult ühe edasimüüja kontoga.
Kas CSO 3.0 kaebuste kasutamiseks on vaja spetsiaalset kasutajatunnust ja parooli? Ei, juurdepääs CSO 3.0-le toimub sama kasutajakonto ja salasõna kaudu nagu veebipoes.
Kellega ma võtan ühendust, kui minu kasutajakonto on blokeeritud? Palun võt ühendust meie e-äri meeskonnaga, täites selle lehe allosas oleva vormi või saates e-kirja.
Kas on võimalik saada või lähtestada kasutajakonto parool? Paroole ei saadeta kunagi otse ALSO kaudu. ALSO saab aga konto lähtestada, võimaldades edasimüüjal oma salasõna lähtestada. Kui salasõna on ununenud, saab selle taastada, klõpsates sisselogimislehel nupule "Unustatud salasõna".
Kuidas ma saan hallata arvukaid paroole? Soovitame kasutada paroolihaldurit, näiteks https://www.dashlane.com, https://www.lastpass.com, või https://1password.com

KÜSI ABI

Meie kontaktandmed

ALSO Eesti OÜ

+372 6504909

ee-alsoweb@also.com