ALSO
PREMIUM
SUPPORT

Keerulised kliendid?
Siin on lihtne lahendus

ALSO PREMIUM SUPPORT

Microsoftil on mitmekesine tootemaastik ja ükski klient ei ole sarnane. Selleks, et tagada, et pakute iga stsenaariumi puhul parimat lahendust, on ALSO Premium tugiteenuse kasutamine hädavajalik.

Tagasiside taotlus

ALSO PREMIUM SUPPORT

ALSO Premium Support pakub täielikku, läbivalt hallatavat tuge kogu Microsofti platvormi ulatuses, et rahuldada teie või teie klientide keerulisi vajadusi, laiendada teie võimalusi või katta teie kohapealseid lahendusi.

Probleemide kiire lahendamine

Kiire ja ööpäevaringne reageerimine teile ja teie klientidele - sealhulgas kriitiliste olukordade tugi kõige pakilisemate juhtumite puhul.

Nõustamisteenus

Rikastage oma teadmisi, lahendage probleeme ja juhtige klientide pilvepõhist kasutuselevõttu meie Microsoft Azure'i konsultatsiooniteenusega.

IT-tugi

Lahendage keerulisi IT-probleeme ja maksimeerige oma pilveteenuste tehnilist tõhusust tänu alati kättesaadavale, spetsiaalsele toele.

Maksimeerige oma lahenduste pakkumise tõhusust

See on ideaalne ISVdele, hallatud teenusepakkujatele ja süsteemiintegraatoritele, samuti CSPde edasimüüjatele, kellel on dünaamiline kliendibaas, kellel on keskmisest suuremad nõuded. Kui olete kasvule orienteeritud partner, kes soovib oma äri laiendada, tehke seda kindlalt ALSO usaldusväärsete nõuannete abil.

Tagasiside taotlus

Väikeses kirjas

ALSO Premium Supportil ei ole mingeid puudusi. See on suurepärane lisaväärtusega teenus, mis viib teie teenuse järgmisele tasemele. Sellegipoolest on mõned tingimused, millest võiksite olla teadlik.

  • Minimaalne tellimusperiood on kolm kuud
  • Konsultatsiooniteenus on piiratud Microsoft Azure'i teenusega
  • Toetus hõlmab kõigi kaubanduslikult vabalt saadaval olevate Microsofti tarkvara ja veebiteenuste toodete kõiki versioone.

Tagasiside taotlus

ALSO Cloud Marketplace

Sa pole veel ALSO Cloud Marketplace'is registreeritud? Nüüd on õige aeg. Registreerimine on tasuta ja annab teile juurdepääsu Microsofti ja teiste tootjate suurele tootevalikule.

Peamised eelised lühidalt

Valge märgistus

Digitaalne müük

Äriinfo

Lihtne arveldamine

Teenuste tellimine ja osutamine

24/7 tugi

Automaatne kliendi värskendamine