Toetame müüjate ja ostjate kasumlikku kasvu

Financial Services Vajaduspõhised lahendused Maksete tõhus töötlemine Lihtsad online-teenused Supply Services Suurepärane kättesaadavus Usaldusväärne tarne Konkurentsivõimelised hinnad Logistics Services Optimaalsed tarneajad Suurte hangete ja lahenduste tarned Kauba hoiustamine, puhvrid klientidele, paindlik laoteenus Solutions Services Kohandatud lahenduste portfell Lühike projektide planeerimisfaas Põhjalikud tooteteadmised IT Services Individualiseeritud andmeedastus Lihtne süsteemide integreeritus Kaasaegsed turvastandardid Digital Services Kvalifitseeritud teenuste portfell Automaatne valmisolek Lihtne käsitsemine ALSO's B2B MARKETPLACE Tarnijad Kliendid

ALSO Euroopa B2B turg on IKT sektori kaupade ja teenustega kauplemise keskus. Täpselt välja töötatud kõige mitmekesisema kliendibaasi vajaduste ja nõudmiste põhjal. See teeb ALSO-st pädeva, usaldusväärse ja jätkusuutliku partneri.

IT- ja tarkvaraalased konsultatsioonid

ALSO pakub oma klientidele lisaväärtusega distributsiooni (Value Added Distribution), mis hõlmab serverlahendusi, töökohalahendusi ja tarkvaralahendusi. ALSO spetsialistid omavad järgnevate tootjate sertifikaate: Cisco, Linksys, HP (serverid, võrgutooted ja kettamassiivid), APC, Allied Telesis, Microsoft, Symantec, Novell, Synology, IBM, Vmware.

Eelkonfigureerimine ja installeerimine

ALSO eelkonfigureerib (seadistab) seadmed vastavalt kliendi soovidele. Lisaks pakume tarkvara (Microsoft) ja riistvara (nt. kõvakettad, mälud, optilised seadmed) installeerimist või asendamist.

Logistika (laohotell)

ALSO on tugevaim ning jätkusuutlikuim kohaliku laoga distributsioonipartner Eestis. Suur valik tooteid on meil alati laos ning neid on võimalik kätte saada samal päeval. Kliendiga koostöös võime luua just temale vaja mineva puhverlao.

Pakume oma klientidele, lõpptarbijatele ja tootjatele muuhulgas ka individuaalset logistilist lahendust ehk laohotelli (kaubad on kliendi bilansis). Teenus sisaldab kaupade sisseostmist, koguselist ja kaupade seisukorra kontrolli, ladustamist, komplekteerimist, markeerimist, kaupadele lisaväärtust andvaid teenused (nt. kasutusjuhendi lisamine), kohalikke vedusid üle Eesti ning inventeerimist kliendile sobiva tihedusega. Ladustatavad kaubad on kindlustatud ning laopinnad on videovalve all.

Klientidel on võimalik jälgida oma kaupade laoseisu, teha soovitud tarneaadressidele tellimusi ning jälgida saadetiste liikumist meie internetipõhises on-line tellimiskeskkonnas eLink.

Elektroonilised teenused (XML)

XML on universaalne formaat dokumentide ja andmete vahetamiseks. Kuna tegemist on laialt levinud ja enamik platvormide poolt toetatud standardiga, siis pakub ALSO võimalust vahetada andmeid just XML-i kasutades. ALSO XML-liides võimaldab Teil pärida tootekatalooge, erihindu (BID), tootespetsifikatsioone, vormistada ostutellimusi, küsida arveid/saatelehti ning vaadata avatud tellimusi.

Litsentside konfiguraator

Pakume mugavat võimalust koostada pakkumisi, konfigureerida lahendusi ning tellida Microsofti, Adobe ja Symanteci litsentse läbi konfiguraatori.

Serverite komplekteerimise teenus

Tuginedes ekspertide järjepidevale nõudmisele pakume kõikidele koostööpartneritele teenust, milleks on serverite komplekteerimine. Komplekteerimise teenust pakume IBM-i, CISCO ja HP serveritele. Tagamaks toodete omavahelist ühilduvust on eelistatud, et komplekteeritavad komponendid kannavad sama brändi nime kui konfigureeritav server. Toodete sobivuse garanteerib ALSO Eesti vaid juhul, kui konfiguratsioon on eelnevalt meie tootejuhi pool üle kontrollitud ja heaks kiidetud. Kõikidele ALSO Eesti poolt komplekteeritavatele serveritele tehakse POST test (Power-on self-test).

Teenus ei hõlma tarkvara ja/või image’i installeerimist. OEM tarkvara meedia ja võtmed lisatakse serveri dokumentatsioonile.

Alla 10 serveri puhul on tööde teostamise aeg 1 tööpäev (hetkest, kui kaubad on laos). Suuremate koguste puhul on tööaeg kokkuleppel. Juhul, kui server või mõni lisatav komponent osutub DOA-ks, pikeneb tööaeg uue toote tarneaja võrra.

Kui te kõnealust teenust tellida soovite, siis teavitage sellest, kas pakkumise teinud tootejuhti või oma müügiesindajat.

Kõik tooted, mis serverisse enam tagasi ei lähe, saadame teenuse tellijale. Soovi korral võime neid tooteid pakkuda müügiks ka ALSO Eesti poolt korraldatavatel lõpumüükidel.

P.S. Vastavalt tellija soovile võime serveritesse komplekteerida ka kolmandate tootjate komponente, kuid siis ei taga ALSO Eesti toodete ühilduvust ning töö tellija vastutab kõikide võimalike tekkivate kulude eest ise.

Tarnijad

Riistvara-, tarkvara-, tarbekaupade müüjad — tarnijad

Kliendid

Korporatiivsed edasimüüjad — Väiksed ja keskmise suurusega edasimüüjad — Lisandväärtust lisavad edasimüüjad — Jaemüüjad — E-müüjad