Loodud jõudsaks tööks

Andke oma klientidele võimalus täita ärikasutuseks loodud ja tööviljakust toetava suure jõudlusega sülearvuti abil keerukad ülesanded kiiremini kui kunagi varem.

Välkkiire Välkkiire

Võimsa eraldatava ekraaniga sülearvuti Surface Book 3 südames on neljatuumalised 10. põlvkonna Intel® Core™ i7 protsessorid.

Suure jõudlusega graafika

Töötajad saavad kasutada selliseid tarkvaraprogramme nagu Autodesk® AutoCAD®, Dassault SOLIDWORKS™ ja Adobe® Creative Cloud®* ning kiire kodeerimise lahendust Microsoft Visual Studio.

Kogu päeva kestev aku

Kuni 17,5 tundi kestev aku ja täiustatud ooterežiim, mis pikendab aku kestvuse mitmele päevale, annavad kasutajatele võimaluse töötada just siis, kui parajasti vaja.

Võimalus jätkata tööd enneolematult kiiresti

Hetkega sisselülituv ekraan ärkab kiiresti ning Windows Hello logib kasutajad sisse silmapilguga.

Mitmekülgsus kõigile loometöötajatele

Andke oma kliendi töötajatele loominguline vabadus. Surface Book 3 kohandub kõigi nende lõputute võimalustega, kuidas inimesed sisu loovad ja koostööd teevad, alates ideede visandamisest, märkmete käsitsikirjutamisest ja töö jagamisest kuni koodi kirjutamiseni.

Ideede jagamine suures protsessoriga tahvelarvutis

15-tolline Surface Book 3 on üks suurimaid tahvelarvuteid, millel on lauaarvutiga samaväärne võimsus. Kasutajad saavad teha 1080p HD-videoga videokõnesid ning jagada oma vaateid 1080p HD-tagakaamera abil.

Täissuuruses klaviatuur ja täppispuuteplaat

Täissuuruses klaviatuur aitab kasutajatel töötada kiiremini ja tõhusamalt. Klõpsud ja žestid on klaasist puuteplaadil loomulikud ning tagavad kiiruse ja täpsuse.

Ettevõtete jaoks loodud innovatsioon

Jõudluse, mitmekülgsuse ja mobiilsuse erakordne tasakaal tõstab seadme Surface Book 3 teiste omasuguste seas esile. Olenemata sellest, millised väljakutsed teie tänapäevaseid töötajaid ees ootavad, see äritegevuseks sobilik võimas sülearvuti on loodud selleks, et kõik tööd saaks hõlpsalt tehtud.

Dünaamiline Fulcrum-hing

Kasutajad saavad ekraani eemaldada ning seda pöörata ja langetada, et muuta seade kaasaskantavaks stuudioks, mis tuleb toime ka intensiivse graafikaga.

Kaks kaugvälja-stuudiomikrofoni

Tänu kahele täiustatud kaugvälja-stuudiomikrofonile on iga töötaja hääl selgelt ja kõlavalt kuulda nii virtuaalkoosolekutel kui ka Office'i rakendustes* hääldikteerimise funktsiooni kasutades.

Mitmekülgsed ühendusvõimaluse

Ühendusvõimalusi pakuvad USB-C®- ja USB-A-pordid ning täissuuruses SD-kaart.

Lepingud ja hinnad

Lugege lisateavet Surface Book 3 erinevate lepingute ja hindade kohta.

Vaadake lepinguid ja hindu

Kas teil on Surface'i kohta küsimusi?

Võtke ühendust oma kohaliku ALSO spetsialistiga, kes oskab vastata Microsoft Surface'i toodete, teenuste ja hindadega seotud küsimustele.