Microsofti partnerite ressursid


Liitu Microsoft Partner Networkiga

Vii oma pilveäri uuele tasemele

Kui liitud Microsoft Partner Networkiga ja registreerid end pilvlahenduste pakkuja programmis, saad juurdepääsu suurele valikule eksklusiivsetele Microsofti ja ALSO ressurssidele ning teenustele – kõik on loodud selleks, et anda hoogu sinu pilveärile.

Koolitused ja sertimised

Saad juurdepääsu laiale valikule ALSO ja Microsofti koolitus- ja sertimisvõimalustele, samuti ALSO uuele e-õppe platvormile, mis pakuvad sulle vajalikke tehnilisi teadmisi.

Ühismüügivõimalused

Uuri, kuidas koostada kasumlikke ja tulemuspõhiseid müügistrateegiaid, laiendada oma haaret ja kasvatada oma ettevõtet.

Preemiad

Tutvu finants- ja programmipreemiatega, mis aitavad sul suurendada oma lahenduste valikut ja laiendada äritegevust.

Ettevõttesisesed kasutusõigused

Saad mitmesuguste Microsofti toodete jaoks ettevõttesisesed kasutusõigused.

Turundusteenused

Hangi juurdepääs rohketele ALSO ja Microsofti turundusteenustele ja -lahendustele, mis aitavad saada rohkem müügivihjeid ja kiirendavad ettevõtte kasvu.

Microsofti preemiad õhutavad äritegevust

Kui osaled tegevustes, mis suurendavad teadlikkust Microsofti toodetest, teenid Microsofti preemiaprogrammide kaudu ühisturunduseks rahalisi vahendeid. Kui registreerud ALSO turundustoe plaanide kasutajaks, saad taotleda rahalisi vahendeid, ja kui aitad klientidel eesmärke saavutada, teenid preemiaid.

Loe lisateavet

Suurem kasumlikkus ühismüügi kaudu

Müü koos Microsoftiga ja hangi võimalus esitleda oma ettevõtte lahendusi klientidele otse Microsofti kommertsturuplatsi kaudu. Kasuta ära Microsofti kaubamärki, et suurenda klientide usaldust ja tugevdada olemasolevaid kliendisuhteid, rikastades samal ajal kliendipakkumisi oma erilahenduste abil.

Loe lisateavet

Laienda oma ärivõimalusi ettevõttesiseste kasutusõiguste abil

Hangi võimalus kasutada Microsofti tooteid ja lahendusi mitmesuguste ettevõttesiseste kasutusõigustega ja aita oma ettevõttel koostada uuenduslikke Microsofti-põhiseid rakendusi ja teenuseid. Nii saab su organisatsioon hankida teavet Microsofti uusimate pilvtehnoloogiate kohta, müüa tõhusamalt pilvlahendusi ja laiendada oma ärivõimalusi.

Loe lisateavet

Tõhusta oma turundusstrateegiat ALSO abiga

Kas soovid luua kontakte olemasolevate klientidega või leida uusi? ALSO pakub kõike alates põnevatest müügivihjete leidmise kampaaniatest ja kohandatavatest omatootena esitletavatest turundusvaradest kuni kaasrahastatud programmide ja strateegiakoosolekuteni. Saame üheskoos sinu digiturunduskampaania läbi mõelda, kokku panna ja teoks teha. Lisaks pääsed Microsofti kaudu juurde enamatele turundusressurssidele!

Tutvu ALSO turundustoe plaanidega

Vaata Microsofti turundusressursse

Tutvu muude Microsofti ressurssidega

Kas oled valmis hakkama ALSO partneriks?

Läbi need kolm lihtsat etappi

Liitu Microsoft Partner Networkiga (MPN).

Liitu

Registreeru pilvlahenduste pakkuja programmis kaudse edasimüüjana.

Registreeru

Registreeru ALSO Cloud Marketplace'is.

Registreeru