Müügist arvelduseni

ALSO Cloud Marketplace automatiseerib pilveteenuse elutsükli

ALSO Cloud Marketplace - kanaliga liitunud partnerite pilvepõhine turg on One-Stop-Shop (kõik ühest kohast) lahendus - partner saab läbi üheainsa veebiliidese komplekteerida, müüa ja hallata pilvepõhiseid teenuseid müügist arveldamiseni ning abiks on talle seejuures alljärgnevad olulised seadistusvahendid:

Liitu kohaliku turukeskkonnaga

ALSO valib ja valmistab ette pilveteenused ning lahendused vastavalt Sinu spetsiifilistele vajadustele turul. Koos seame kokku õige portfelli SaaS-ist, IaaS-ist ning teistest toote- ja teenuspakkumistest nagu näiteks ka riistvara, tugiteenused, isegi kindlustus ja finantseerimine.

Halda oma turukeskkonda

Teenusepakkujatel on võimalik lihtsalt lisada ja hallata oma teenuseid turukeskkonnas. Seadista teenuse parameetrid, lae üles ikoon ja tugimaterjalid, vali kus ja kuidas vahendada teenust ning oledki valmis.

Koosta ja saada pakkumine välja vähem kui minutiga

Müügipersonalil on võimalik luua pakkumisi nii potentsiaalsetele kui ka olemasolevatele klientidele vaid sekunditega lohistades "drag and drop" tehnikaga teenused turukeskkonnast oma pakkumistesse ja kohandades nende parameetreid töö käigus. Kanali partneritel on pidev kontroll ning ülevaade oma pakkumiste üle ja see annab müügiinimestele võimaluse diilid koju tuua lihtsamalt kui kunagi varem.

Klientide, kasutajate ja teenuste lihtne lisamine ning haldus

ALSO Cloud lihtsustab klientide, kasutajate ja teenuste lisamist ning haldamist märkimisväärselt. Kanali partneritel on võimalik vahendada ja korraldada oma teenuspakkumisi läbi 100% automaatse kasutajasõbraliku liidese muretsemata teenuse seadistamise keerukuse, kellestki-millestki sõltumise või ka tööde järjekorra pärast.

- lihtne ja efektiivne arveldamine.

Kokkuvõtlikku standardses EDI-formaadis arveldusinfot väljastatakse automaatselt kuupõhiselt, samas jooksev info on vajadusel igal ajal saadaval. Lihtne hinnastuse seadistamine erihinnakirjadest kuni kasutaja litsentsipõhise erihinnani välja võimaldavad väga paindlikku tarifitseerimist.

Andmetest saab korrastatud informatsioon

Kogu olemasolevast andmestikust on võimalik toota justnimelt selliseid raporteid, mis täidavad kõige paremini päringu tegija eesmärke. Vali andmete esitluseks kas lihtsalt tabelid või ilmesta neid ka tulp-, kook- ja/või joondiagrammidega. Salvesta raportid ja ekspordi andmed soovi korral ka kolmandatesse äriteabe analüüsivahenditesse.

Sinule vajalik info, Sinule sobival ajal ja kohas

Universaalsest ja kõikehaaravast tugiteenusest , mis lihtsaltkasutatava märgistussüsteemiga, leiad kogu abiinfo ja -materjalid toetamaks oma pilveteenuste ja -lahenduste turundus-, müügi- ning juurutustegevust, muutmaks seda nii lihtsaks ja efektiivseks kui üldse võimalik.

Koheselt kasutatav lõppkasutajate iseteenindusliides

Kanali partnerid saavad vajadusel koostada oma klientidele kasutajapõhiseid iseteeninduspakette, mis sisaldavad näiteks salasõnade lähtestamist, kontaktandmete muutmist, kasutajajuhendite ja tarkvara allalaadimist.