Fortinet (NASDAQ: FTNT) tagab kogu maailma suurimate äri-, teenuse- ja valitsusorganisatsioonide turvalisuse. Fortinet annab oma klientidele aruka ja hästisujuva kaitse kogu nende laieneva frondi ulatuses ning annab neile võime vastata piirideta võrgu üha suureneva jõudluse nõuetele – nii praegu kui ka tulevikus. Ainult Fortinet Security Fabrici disain suudab pakkuda kompromissitut turvalisust, et lahendada kõige kriitilisemad turbeprobleemid, olgu siis seoses võrguühenduse, rakenduste, pilve või mobiilikeskkonnaga. Fortinet on kogu maailmas turvarakenduste tarnimise osas esikohal ning rohkem kui 500 000 klienti usaldavad Fortinetti, et kaitsta oma ettevõtteid.

Turbelabor

Security Fabric võimaldab organisatsioonidel saavutada oma digitaalsete uuenduste tulemused ilma kompromisse tegemata, pakkudes neile tõelist küberturvalisuse platvormi, mis annab järgmised võimalused:

  • Laialdane nähtavus ja kaitse kogu digitaalsel laieneval frondil, et riske paremini hallata
  • Integreeritud lahendused, mis vähendavad juhtimise keerukust ja tagavad ohtude kohta teabe jagamise
  • Automatiseeritud isekorrastuvad võrgustikud koos tehisintellektil põhineva turvalisusega, mis tagavad tegevuste kiiruse ja tõhususe

Partnerprogramm

LÖÖ KAASA. LAIENE. SPETSIALISEERU

Kasumlikkus
Fortineti Security Fabric on oma valdkonnas juhtiv süsteem ning pakub paindlikkust, et luua lahendused, mis on kooskõlas sinu klientide turbe- ja tarbimismudelitega – see avab sulle võimalused saada oma klientide edu oluliseks komponendiks. Programm on loodud eesmärgiga viia sinu kasumlikkus ja asjatundlikkus maksimumini.

Äriedu
Engage annab sulle võimaluse valida, kuidas sa suhtled, kuidas sa oma kliente toetad ja kuidas Fortinetiga suhtled. „Sinu programm sinu tingimustel“ tähendab, et saad luua turbelahenduse, mis tagab sinu ärieesmärkide saavutamise, aidates samal ajal sinu klientidel edu saavutada.

Diferentseerimine
see, kuidas sinu kliendid otsustavad tehnoloogiat tarbida ja kasutada, teeb küberturbe tööstuses revolutsiooni, ning see revolutsioon toimub kiiresti ja pidevalt. Meie rakendus aitab sul saavutada edu, andes sulle kiire tee asjatundlikkuse ja kasumlikkuseni lahendustega, mille nõudlus turul kasvab. Sel ajal, kui sina klientidega ühendud, näevad konkurendid vaeva, et sulle järele jõuda.

Tooted: Ettevõte

Võrguturve - järgmise põlvkonna tulemüür
Järgmise põlvkonna tulemüürid (NGFW) filtreerivad võrguliiklust, et kaitsta organisatsiooni sise- ja välisohtude eest. Lisaks nüüdisaegsete tulemüüride funktsioonide säilitamisele (nt pakettide filtreerimine, IP-turve ja SSL VPN-i tugi, võrguseire ja IP-kaardistamine) on NGFW-del põhjalikumad sisu kontrollimise võimalused. Need võimaldavad tuvastada rünnakuid, ründevara ja muid ohte ning NGFW saab need ohud blokeerida. NGFW-d annavad organisatsioonidele SSL-kontrolli, rakenduste kontrolli, sissetungimise ennetamise ja parema nähtavuse kogu frondi ulatuses.

Loe rohkem

Ülevaade turvalisest ethernet-lülitumisest
Vanad ethernet-kohtvõrgud seisavad silmitsi paljude väljakutsetega, nende hulgas seadmete ja rakenduste eksponentsiaalne kasv, traadita kohtvõrkude suurem läbilaskevõime ja keerukad turberakendused. Selle asemel, et küsida, kuidas kindlustada traditsioonilisi etherneti kohtvõrke, kasutab Fortinet turvapõhist võrgulahendust, mis pakub etherneti kui turvataristu laiendust FortiSwitchi ja FortiLinki süsteemide kaudu. Lisaks sisaldab FortiOS 6.4 uusim versioon NAC-i põhifunktsionaalsust ka ilma täiendava litsentsita. Fortiswitch pakub laia valikut turvalisi, lihtsaid ja skaleeritavaid etherneti lülitusseadmeid, mis on ideaalne vahend filiaaliturvalisuse (Secure SD-Branch) ja rakenduste turvalisuse tagamiseks alates töölauast kuni andmekeskuseni.

Loe rohkem

Väike- ja keskmised ettevõtted

Turvaline kontorivõrk
Kaitse oma andmeid kogu võrgus ja anna turvaline juurdepääs pilveteenusele järgmise põlvkonna tulemüüride abil, mis sisaldavad turvalist SD-WAN võrgutehnoloogiat, turvalisi switche ja traadita pääsupunkte.

Lihtne ja suure jõudlusega ühenduvus
Suure jõudlusega järgmise põlvkonna tulemüürid, SD-WAN võrgutehnoloogia, switchid ja pääsupunktid tagavad, et kasutajad pääsevad turvaliselt Internetti ja teevad tõhusat koostööd selliste vahendite abil nagu videokonverentsid ja IP-kõned (VOIP) – isegi tiheda andmeliiklusega keskkonnas.

Loe rohkem

Kaitse kasutajaid nii kontoris kui liikvel olles, pakkudes kasutajaarvutitele ja VPN-ile täiustatud kaitset ja tuge.

Kasutajaarvutite turvalisus
Kui kasutajad on võrgust väljas, ei saa tulemüür neid kaitsta. Vajad kasutajaarvutite turvalisust, et takistada rünnakute jõudmist kasutajateni ja levimist nende hulgas. FortiClient Cloud ühendab endas lihtsa pilvepõhise juurutuse ja tsentraliseeritud halduse ning kasutajaarvutites pakutava täiustatud kaitse.

Tea, mis on sinu kasutajaarvutites
FortiClient Cloudi abil saad automatiseerida haavatavuse kontrolli ning juurutada ja teostada kasutajate arvutites ühe klõpsuga värskendusi, kaitstes kasutajaid turvaparandustega kõrvaldatavate haavatavuste ja muude riskide eest. Saad lisateavet seadme andmete, oleku ja vastavuse kohta, et suurendada oma keskkonnas üldist nähtavust.

Loe rohkem

Kontaktid:

Harri Uljas
Harri.Uljas@also.com
Fortinet product manager | ALSO Eesti