Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete IT-investeeringud ületavad 2021. aastal 676 miljardi dollari piiri.*

Üks võimalus, kuidas saaksid haarata sellest turust suurema tüki, on oma toodete ja teenuste alaste teadmiste avardamine. Kui osaled HPE koolitusel „Just Right IT“, saad oskused ja enesekindluse pakkuda töökindlaid, taskukohaseid ning kiiresti ja hõlpsasti kasutatavaid HPE lahendusi, mis vastavad väikese ja keskmise suurusega ettevõtete (SMB) IT vajadustele. Selle tulemusena võidad kindlasti rohkem SMB tehinguid ja kasvatad oma ettevõtet.

HPE koolitus „Just Right IT“

Koolitus „Just Right IT“ keskendub hõlpsasti kasutatavatele aja- ja taskukohastele HPE äritaseme serveri-, varundus- ja võrgulahendustele, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetest klientidele. Siin on mõned näited, mida HPE koolitus „Just Right IT“ Sulle annab:

Failid ja varundamine

Lahendused, mis aitavad arendada kohapealsest varunduslahendusest pilvepõhise hübriidlahenduse kas kohe või hiljem

Virtualiseerimine

Lahendused ettenägematu töökoormusega toimetulekuks: HPE ProLiant serverid, mille töö tagab Intel®.

Väikekontori süsteemide juurutamine

Kiiresti ja hõlpsasti hallatavad lahendused väikekontori süsteemide juurutamiseks

Saad täpselt teada, mida väikese ja keskmise suurusega ettevõtted vajavad

Seega: kui eelistate kliendipäringutele vastamisest sõltuva müügi asemel aktiivset ennetavat müüki, siis soovitame Sul kindlasti osaleda järgmisel HPE koolitusel „Just Right IT“.

Saad kasulikke teadmisi järgmistest toodetest ja teenustest, mille abil on HPE aidanud juba aastaid väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel IT-turuliidri kohta hoida:

  • HPE uus tooteportfell ning väikese ja keskmise suurusega ettevõtetest klientide vajadusi kõige paremini rahuldavad lahendused MSAst Primerani
  • müügitegevus ja müügieelne tegevus Seismici ja PSNow toel
  • aobivaima lahenduse kiireks hinnastamiseks, konfigureerimiseks ja tarnimiseks õige HPE tööriista (iQuote) leidmine ja kasutamine

Nüüd on aeg müüma asuda!

Uued teadmised õigetest tööriistadest ja pakkumistest võimaldavad Sul väikese ja keskmise suurusega ettevõtete turult oma osa võtta. Registreeri end kohe meie ALSO/HPE IT-koolitusele „Just Right IT“.

Just Right IT Workshop

Ingliskeelne webinar

Millal: teisipäeval 28. aprillil, kell 9:00 (CET)
Kus: veebiseminar

Registreeru

Just Right IT Workshop

Saksakeelne webinar

Millal: teisipäeval 27. aprillil, kell 9:00 (CET)
Kus: veebiseminar

Registreeru

*Rahvusvahelise andmeasutuse International Data Corporation (IDC) väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ärikulude teemaline väljaanne The Worldwide Semiannual Small and Medium Business Spending Guide