TEE NEILE PARIM PAKKUMINE

AMD võtab kõikjal andmekeskused üle. Miks? 2. põlvkonna EPYC protsessorite tõttu. Need uued kiibid on midagi enamat kui lihtsalt x86 lisatuumad, kiirem mälu ja kiirem PCIe, need on muljetavaldav edasiarendus serveritehnoloogias.

LISATEAVE

MILLISED FUNKTSIOONID MUUDAVAD AMD EPYC'U ERILISEKS?

AMD innovatsioon. Protsessori mikroarhitektuur 7 nm-l, kuni 64 tuuma kuni 32 miljardi transistoriga, 128 kasutatavat PCIe 4.0 rada ühes pesas (kaksikpesas 160), 8 mälukanalit ja kiipidel põhinev ühtlustatud mälu. Sellele pole võrdset.

KUIDAS SEE ANDMEKESKUSES TÖÖTAB?

Ettevõttelt, millele kuulub 140 protsessorite maailmarekordit, ootate kindlasti midagi uuenduslikku ja EPYC seda ka on.

LISATEAVE

PARIM JÕUDLUS

Ettevõtterakendused, virtuaalsed ja pilvandmetöötluse keskkonnad, tarkvarapõhine taristu, suure jõudlusega töötlemise ja andmeanalüüsi rakendused – EPYC on peaaegu võrdväärne, võrdväärne või mäekõrguselt üle kõigist konkureerivatest protsessoritest, mis on valdkonna mõõdupuuks. Tõendid on kõigile leitavad (sh hind) – saate 24% suurema jõudluse 73% odavamalt.*

AINULAADNE ARHITEKTUUR

AMD EPYC on muutnud oma I/O-kiibi serveri keskuseks ja teinud esimese sammu jaotamaks serverites töötlust, mälu ja talletamist. AMD Infinity Architecture jaotub kaheks vooluks: kaheksaks kiibiks protsessorite tuumade jaoks ja üheks I/O-kiibiks, mis toetab protsessorist eraldatud turvet ning kommunikatsiooni.

KESKENDATUD TURVE

AMD EPYC sisaldab integreeritud turvet kuni ränini välja. Protsessoritel on võimekus krüptograafiliselt isoleerida kuni 509 virtuaalset masinat (VM) serveri kohta, kasutades turvalist alglaadimist, turvalist mälu krüptimist (SME) ja turvalist krüptitud virtualiseerimist (SEV)

Evidence of Greatness

MÄRK SUURUSEST

AMD ja vormel-1 meeskond Mercedes-AMG Petronas andsid hiljuti teada uuest mitmeaastasest koostööst, mis sisaldab AMD EPYC-u serveriprotsessorite kasutamist erinevate võidusõidualaste töövoogude optimeerimiseks.

„Innovatsioon on vormel-1 süda, püüame alati liigutada tehnoloogilisi piire suurema jõudluse otsingutel ... Oleme rõõmsad, et AMD on nüüdsest meie koostööpartner.“

- Toto Wolff, vormel-1 meeskonna Mercedes-AMG Petronas tiimipealik ja tegevjuht

Võta ühendust oma ALSO esindajaga, et arutada teie uue projekti vajadusi.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Vt kõiki HPE ProLianti servereid, mida hoiab töös AMD EPYC, siit.

VAADATA TOOTEID