Synergy

Sünergiast tulvil komponeeritav tulevik!

Järgmise põlvkonna HPE blade'ide, erinevate storage'i võimaluste, võrgufunktsioonide ja ühe haldusplatvormiga HPE Synergy võimaldab kliendil luua oma muutuvat keskkonda, kuhu saab koondada nii füüsilised, virtualiseeritud kui konteineriseeritud töökoormused.


Mis on HPE Synergy?

HPE Synergy - esimene algusest peale komponeeritava taristuga loodud platvorm - sisaldab ühes raami nii storage-, töötlus- kui võrguseadmestikku. Selle ainulaadne sisseehitatud tarkvaraanalüüsi ja automaattuvastuse võimekus paneb füüsilise ning virtuaalse töötluse, storage- ja fabric poolid kokku mis tahes konfiguratsiooniks ja mis tahes rakenduse jaoks ning võimaldab sealjuures töömudeleid virtualiseerimisest hübriidpilveni.

Peale selle sobib see DeyOpsi pidevintegratsiooni ja pidevvalmiduse lähenemisega. See on väga kohandatav ja ühildub muuhulgas haldustööriistadega nagu Microsoft® Systems Center, Red Hat® ja VMware® vCenter.

HPE OneView lisamine teeb võimalikuks ka integreerimise avatud lähtekoodiga automaatika- ja DevOps-tööriistadega nagu Chef, Docker ning OpenStack®.

HPE Synergy on kujunduslik suursaavutus, 100% programmeeritav ja ümberkonfigureeritav IT-taristu kõikideks vajadusteks. See on väärtuslik vara igale ettevõttele, mis selle oma IT-mudelisse liidab.

Miks osta?

Klient tahab ...

 • ... andmekeskust ümber struktureerida.
 • ... lahendust, mis poleks üksnes avaliku pilvega seotud.
 • ... kohandatud IT-lahendust pilvelahenduse kiirusega.
 • ... võimalust kiirendada rakenduste arendust (DevOps, agiilsus).
 • ... optimaalset taristut populaarsete automaatikatööriistade jaoks, nagu Chef, Puppet, Docker, OpenStack®, Microsoft®, VMware® jt.
 • ... kaalub SAP HANA-le üleminekut.
 • ... käivitada või laiendada virtualiseerimis- või konteineriprojekte.

Miks tasub osta HPE BladeSystem'i klientidel?

 • Klient plaanib üleminekut HPE BladeSystem'i legacy serveritelt järgmise põlvkonna blade'idele.
 • Klient kogeb probleeme ja kitsaskohti ettevõtte rakenduste, hübriidpilve ja pilvepõhiste rakendustega.

Synergy eelised

HPE Synergy kasutuselevõtt annab igas suuruses ettevõtetele palju eeliseid. Ressursside poolest on Synergy'l 94% kiirem töötlusressursside pakkumine, 223% viie aasta investeerimistasuvus, 35% väiksemad viie aasta tegevuskulud, 25% väiksemad IT-taristu kulud. See on saavutatav tänu järgmistele omadustele.

 • Üks taristu mis tahes rakendusele, et säästa nii CapExi kui OpExi pealt, kaotada kulukad silod ja lihtsustada IT-toiminguid.
 • Juurutamine pilvetasemel kiiruse ja mastaabiga, sealjuures nii taristu ressursieralduse vähendamine kui ka rakenduste ja teenuste väljastuse kiirendamine.
 • Igapäevaste toimingute automatiseerimine parandab märkimisväärselt operatsioonisüsteemi ja rakenduste töökoormuste juurutust ning suurendab seega tootlust ja haldusvõimet andmekeskuses.
 • Rakenduste arendus on kiirem ja nutikam ehk töötlusressursside pakkumine on arendajasõbraliku taristu kaudu kiirem.

Tehniline ülevaade

Suurem töötlusvõimsus

 • Kuni 50% enam DIMM-e CPU kohta (3 korda enam DIMM-e CPU kohta EX-iga) * 28 tuumaga / 205 W CPU-d
 • 29% väiksem kulu VM-i kohta 2P korral (36% väiksem kulu VM-i kohta 4P korral)

Jagatud direct-attached storage (DAS)

 • Jagatavad draivid kuni 200 töötlusressursi kohta
 • Kuni 14 korda rohkem salvestusruumi töötlusressursi kohta

Rock-scale fabric

 • Ühendage 3,8 korda rohkem töötlusvõimsust ühe flat fabricuga * Kuni 5 korda suurem läbilaskevõime töötlusressursi kohta
 • Üle 32 000 euro säästu üleslingipordi pealt racki kohta2P-serveri võrdlus

* Võrdlused on tehtud kolme raami maksimaalse arvu CPU-dega.
** HPE BladeSystemil on ka mezzanine plaadil olevale FlexLOM-i adapterile.

BL460c Gen10 SY 480c Gen10
  SERVER  
16 DIMM-e mooduli kohta 24
768 DIMM-e püstiku kohta* 864
2 Vahetatavad mezzanine-kaardid** 3
  STORAGE  
12 Draive storage-mooduli kohta 40
12 Mapitud draive töötlusressursi kohta 200
  FABRIC  
16 Compute per fabric switched pair 604P-serveri võrdlus

* Võrdlused on tehtud kolme raami maksimaalse arvu CPU-dega.
** HPE BladeSystemil on ka mezzanine plaadil olevale FlexLOM-i adapterile.

BL660c Gen9 SY 660 Gen10
  SERVER  
32 DIMM-e mooduli kohta 48
768 DIMM-e rack’i kohta* 864
5** Vahetatavad mezzanine-kaardid** 10
  STORAGE  
12 Draive storage-mooduli kohta 40
24 Mapitud draive töötlusressursi kohta 160
  FABRIC  
8 Compute per fabric switched pair 30


Teie komponeeritav tulevik on kohal

Mis rolli mängib pilv teie äristrateegias? Milline on teie strateegia traditsioonilise IT ja DevOpsi kasutamisega samal platvormil? Kui rahul te olete oma koostöö-, veebi- või andmebaasikeskkonna töökindluse, jõudluse ja mastaabitavusega? Kas otsite võimalust, kuidas lihtsustada püsivara või operatsioonisüsteemi värskendusi ning automatiseerida juurutust?

Need on vaid mõned küsimused, millele HPE Synergy saab vastuse anda. See on igakülgne lahendus, mis koondab füüsilised ja virtuaalsed serveri-, storage'i ja fabric pool'id mis tahes konfiguratsiooni ja mis tahes rakenduse jaoks. See võimaldab ka töömudeleid virtualiseerimisest hübriidpilveni.

See sobib DevOpsi pidevintegratsiooni ja pidevvalmiduse lähenemisega. See on väga kohandatav ja ühildub muuhulgas ka haldustööriistadega, nagu Microsoft® Systems Center, Red Hat® ja VMware® vCenter.

Koos HPE OneView'ga pole probleemi integreeritud avatud lähtekoodiga automaatika- ja DevOps-tööriistu, nagu Chef, Docker ning OpenStack®.

Juurutatult tõhustab Synergy teie äri ja võimaldab 94% kiiremat töötlusressursside pakkumist, 223% viie aasta investeerimistasuvust, 35% väiksemaid viie aasta tegevuskulusid ja 25% väiksemaid IT-taristu kulusid.

Uurige välja, kui palju saab Synergy aidata teie ettevõttel ideepõhise majanduse rohkeid võimalusi ära kasutada.


Synergy on vajalik tõeliseks arenguks

Synergy on ühtne komponeeritav taristu, mis vähendab traditsioonilise töökoormuse talitluslikku kohmakust ja suurendab tunduvalt kõige ajakohasemate rakenduste ning teenuste töökiirust. Teie ettevõte võib olla konsolideerumas või kasvamas - mõlemal juhul usume, et kui jätkate oma digitaalse muundumise teekonda, on Synergy teile sobivaks lahenduseks.

 • HPE Synergy raam, millel on kõik vajalik rakenduste käitamiseks, nii et IT saab kiiresti üles seada ja kasutusele võtta.
 • HPE Synergy Image Streamer, mis valmistab olekuta taristus hetkega ette töökeskkondi.
 • HPE Synergy serveri moodulid, millel on täielik tootevalik kahe ja nelja sokliga serverite mooduleid, mis pakuvad jõudlust, mastaabitavust, tiheduse (density) optimeerimist, storage'i lihtsust ja konfiguratsiooni paindlikkust.
 • HPE Synergy fabric moodulid, millel on rack scale multi-fabric ühenduvus, mis kaotab eraldiseisvad ToR-switchid.
 • HPE Synergy storage'i moodulid, mis on suure andmetihedusega integreeritud storage, mis võimaldab kokku panna mis tahes töötlusressursi mis tahes SDS-, DAS- või SAN-storage'iga. HPE Synergy composer suudab tsoonida kuni 200 storage-draivi mis tahes serveri moodulile.

Aidake meil tagada teie ettevõtte asjakohasus praegu ja ka ideepõhise majandusega tulevikus.

Oleme Sinu jaoks olemas!

Leia omale sobiv kontaktisik siit. Vastame Sinu küsimustele esimesel võimalusel.