SimpliVity

HPE SimpliVity'ga on Sinu IT-elu lihtne!


Milleks valida keerukus, kui võid valida HPE SimpliVity? Kogu teie IT-stack koondatakse ühte node'i, kus konsolideeritakse kuni 10 seadet ja rakendused üheks võimsaks virtualiseeritud keskkondade koosteüksuseks. HPE SimpliVity täiustab virtualiseeritud töökoormuste haldust, kaitset, tõhusust ja jõudlust. See sisaldab kõike lihtsaks IT-eluks, mida olete alati oma ettevõttele soovinud.


Mis on HPE SimpliVity?

HPE SimpliVity on suurettevõtte hüperkonvergentsplatvorm, mis liidab teie IT-taristu ja täiustatud andmeteenused ühtseks, integreeritud ja täielikult välkmälul põhinevaks lahenduseks vaid murdosaga hinnast, mis kuluks traditsioonilisele teenusele.

SimpliVity, mis on loodud just selleks, et tuua teie andmekeskusesse paindlikkus, mastaabitavus ja sujuvus, hõlmab töötlust, storage'it, võrgukommunikatsiooni, hüperviisorit, varundust, tiražeerimist, cloud gateway'd, vahemälusalvestust, WAN-i, optimeerimist, duplikaadieemaldust (deduplication) reaalajas ja palju muud.

Muutke oma IT-toimingud sujuvamaks kiire ja lihtsa hüperkonvergentsplatvormiga. Unustage keerukus, saavutage lihtsus - SimpliVity.

Miks osta?

Klient tahab või vajab ...

 • ... konsolideeritud andmekeskust, sh andmekeskuse väiksemat jälgpinda, madalamat kogumaksumust, projektide kiiremat lõpule viimist ning vabadust pidevatest uuendustest ja värskendustest.
 • ... taskukohast ja täielikult välkmälul põhinevat storage'it, kobartõhusust (clustered efficiency), usaldusväärset andmekaitset, WAN-i tõhusat kasutust ja lihtsustatud haldust.
 • ... suuremat mastaabitavust, prognoositavat jõudlust tippnõudluse ajal, sisseehitatud kaitset ja elastsust, rohkem töölaudu vähema riistvaraga, ülikiiret ressursieraldust ja/või suure jõudlusega graafikatuge.
 • ... kiirendatud andmetõhusust ja -jõudlust, lineaarset mastaabitavust, kiiremat investeeringutasuvust ja/või IT uuendusi.
 • ... automaatset andmekaitset, lihtsustatud haldust, kiiremat RPO-d ning RTO-d ja/või kaitset andmekao või lunavara eest.
 • ... iseteeninduslikku ressursieraldust (pilves) ja liigse testimise kõrvaldamist.
 • ... töökindlat ja usaldusväärset taristut avaliku pilvena.
 • ... avaliku pilve ökonoomikat (alates CapExist kuni OpExini), privaatpilve paindlikku taristut ja/või tellitavaid pilvepartneri teenuseid (pilveandmetöötlus).


SimpliVity eelised.

HPE SimpliVity ...

 • ... pakub kuni 69% säästu kogumaksumuselt võrreldes traditsioonilise IT-keskkonnaga.
 • ... hüperkonvergentstaristu saab paremini hakkama läbilaskevõime piiranguga WAN-linkidega.
 • ... 380 ja 2600 platvormid võimaldavad konkurentidega võrreldes rohkem virtuaaltöölaudu riistvarale rack unit'i kohta.
 • ... toetab nüüd NVIDIA® Tesla M10 GPU-sid ja pakub suure jõudlusega graafikat.
 • ... virtualiseeritud Tier-1 rakendused töötavad kiiremini ja on lihtsamini hallatavad, et ka üldiste IT-teadmistega töötajad ning rakenduste haldajad saaksid VM-e varundada, taastada, kloonida või teisaldada kõigest sekunditega.
 • ... RapidDR lihtsustab ja kiirendab avariijärgset kohavälist taastet ning pakub VM-i kaitset primaar- ning sekundaarkohtades. HPE SimpliVity 380-ga saab virtualiseeritud töökoormused varundada või taastata kõigest mõne hetkega, mite tundide või päevadega.
 • ... 380 platvorm pakub väga tõhusat ja paindlikku taristut, et tarkvaraarendajad ning testimisinsenerid saaksid teenuseid käivitada ilma IT sekkumiseta.
 • ... pakub suuresti mastaabitavat, paindlikku ja kulutõhusat põhja privaatpilvede, tellitavate teenuste ja hübriidpilvede juurutamiseks ning sobib nii privaat-, avaliku kui ka hübriidpilve jaoks.

Tehniline ülevaade

HPE SimpliVity on saadaval kahel eri platvormil: HPE SimpliVity 380 (VMware'i või Hyper-V'ga) või HPE SimpliVity 2600 (VMware'iga).


SimpliVity on just see õige teie IT-strateegia jaoks

IT areneb sama kiiresti nagu kõik ettevõtlusalad. Ideepõhises majanduses on suund liikuda pöörlevatelt ketastelt täielikult automatiseeritud tarkvarapõhisele taristule, mis on pilvevalmis.

Kui tahate oma andmekeskust konsolideerida, vajate taskukohast ja täielikult välkmälul põhinevat lahendust. Kui soovite suuremat mastaabitavust ning tippjõudlust või otsite hoopis võimalust kaotada liigne testimine, on HPE SimpliVity teie lahendus.

HPE SimpliVity on lihtsasti kasutatav suurettevõtte hüperkonvergentsplatvorm, mis kiirendab rakenduste tööd, suurendab tõhusust ja töökindlust ning varundab ja taastab VM-e sekunditega.

See toob teie andmekeskusesse paindlikkuse, mastaabitavuse ja sujuvuse hõlmates sealjuures töötlust, storage'it, võrgukommunikatsiooni, hüperviisorit, varundust, tiražeerimist, cloud gateway'd, vahemälusalvestust, WAN-i optimeerimist, duplikaadieemaldust reaalajas ja palju muud.


Võib öelda, et vähem on rohkem - SimpliVity

Miski pole parem kui ladusalt toimiv ettevõte. Ent seda pole lihtne saavutada, kui kulutate oma väärtuslikku aega ja ressursse arvutute IT-probleemide käsitsi lahendamise peale. Lihtsam oleks lasta SimpliVity'l IT-koormus enda peale võtta, et teie saaksite keskenduda müügikasumile.

Hüperkonvergeeritud HPE SimpliVity on murranguline ja terviklik tarkvarapõhine automaatika, milles on ühendatud tarbimis- ja tarnimismudelid ning kõike saab hallata ühe kasutajaliidesega. Tõhusus on võtmetähtsusega. SimpliVity'ga saavad kliendid ühtlustatud ressursid just siis, kui nad neid vajavad.

HPE SimpliVity ja Composable Fabric pakuvad järgmist.

 • Talitluslik paindlikkus - kõrvaldage vajadus erivõrgu ja storage'i haldusoskuste järgi ning andke VM-ide administraatoritele iseteeninduslik autonoomsus.
 • Lai skaala - saage kiirendatud DevOps toimingud ja rakenduste kiirem tasuvus ilma tööd katkestamata.
 • Optimeeritud jõudlus - tihendage võrkude ja töökoormuste vahelist sidet ning optimeerige töökoormused taristu ulatuses.
 • Kulude kokkuhoid - mesh fabric on kulutõhusam kui teised arhitektuurid, see vähendab kulusid ja suurendab tõhusust.

Kasutage hüperkonvergeeritud SimpliVity taristut "vähem on rohkem", et teha oma IT-taristu lihtsamaks ja maksimeerida oma ettevõtte potentsiaal.

Oleme Sinu jaoks olemas!

Leia omale sobiv kontaktisik siit. Vastame Sinu küsimustele esimesel võimalusel.