Kiirem müük, kiirem tulu

Kliendid paistavad olevat nõudlikud vaid siis, kui teil pole õigeid lahendusi. HPE kõige väärtuslikumad Top Value pakkumised (TVO) annavad teile võimaluse teenindada klientide vajadusi täiesti uuel tasemel.

Kõige väärtuslikumate Top Value pakkumistega tagate, et teie ettevõttest saab suurepärase hinnaga ideaalset lahendust otsivate SMB-klientide esimene valik.

Õige kaup, õigel ajal, õige hinnaga

Kõige väärtuslikumad Top Value pakkumised kätkevad endas allahinnatud tootekomplekti ühes müügitellimuses, mis hõlmab kõige populaarsemaid serveri- ja varunduskonfiguratsioone ning mis sobib paljude erinevate SMB-rakenduste ja töökoormuste korral.

Sihitud

HPE on kohandanud oma populaarseimad ja suurima müügieduga tootekonfiguratsioonid vastavalt SMB-klientide kõige pakilisematele vajadustele ja töökoormusele. See on näide pakkumise ja nõudluse sujuvast sobitamisest.

Kiire ja lihtne

Mahukad OPG-taotlused ja CTO-tellimuste pikad tarneajad on minevik. Tootekomplektid on HPE laos valmis ja need toimetatakse klientideni kiiresti.

Agiilsed pakkumised

Agiilsus pole mingi moefraas, vaid reaalsus. Kuigi kõige väärtuslikumad pakkumised Top Value Offers on küll n-ö valmislahendused, mis peaksid rahuldama peaaegu kõigi SMBde vajadused, on teil ka lisavõimalusi. Põhitoote, lisavõimaluste, ja tarkvara kombinatsiooni näol saate tugeva vundamendi taskukohasele, töökindlale ja kasutusvalmis lahendusele.

Tööstusharu juhtivad tooted

HPE serveriruumi- ja võrgutooted on tuntud oma laitmatu kvaliteedi, turvalisuse ja kasutuslihtsuse poolest. Alates kõigile Prolianti serveritele sisseehitatud turbelahendustest Silicon Route of Trust, lõpetades ühtse tarkvaratööriistaga, millega saab hallata kogu IT-süsteemi – võite kindel olla, et HPE lahendused on oma valdkonna parimad.

Allahinnatud tootekomplektid

Tutvuge alltoodud populaarsema pakkumisega või vaadake ALSO veebipoes kogu tooteloendit.

Kõige väärtuslikumad pakkumised Top Value Offers süsteemis iQuote

Kõige väärtuslikumad Top Value pakkumised on saadaval süsteemis iQuote, mis HPE tooteid hõlpsaimal ja kiireimal moel konfigureerida, pakkuda ja müüa võimaldab. Selleks et kõige väärtuslikumaid pakkumisi ja teile kehtivaid ALSO-ga kokkulepitud hindu süsteemis iQuote näha, alustage iQuote'i kasutamist siin .