25 aastat on ettevõte HPE ProLiant tootnud tööstusharu juhtivaid servereid väikeettevõtetele, olenemata kliendi hinnapunktist või töökoormusest. Juhime ikka veel uuendustegevust.

Ostke HPE ProLianti server nüüd

Ettevõtteklassi uuendustegevus

Ettevõtte HPE ProLiant püstikserverid on loodud lihtsustama hübriidpilve ja avama uksi liikuvale ning nüüdisaegsele taristule. Hõlpsasti konfigureeritavad, installitavad ja täiendatavad HPE ProLianti serverid on kõige hõlpsam, turvalisem ja kulutõhusam viis tuua ettevõtteklassi tehnoloogia VKE klientideni.

Maailma parim turvalisus

HPE ProLianti serverid on maailma kõige turvalisemad serverid. Kahekordne autentimine, meie Silicon Root of Trust (silikoonist sõrmejälg, mis takistab kõiki püsivara rünnakuid) ja paljud teised turbemeetmed, mida meie konkurendid pakkuda ei suuda, muudavad meie serveri turvalisuse võitmatuks.

Juurdepääs pilveteenustele

Kõigis HPE ProLianti serverites on lubatud teenus HPE Cloud Volumes – see on ettevõttetasemel mitmikpilve salvestusruumiteenus rakenduste käitamiseks teenustes Amazon Web Services ja Microsoft Azure. Pilveteenuste uuenduslikkuse klientideni toomine on hõlpsam kui kunagi varem.

HPE Infosighti valmidusega

Kõik HPE ProLianti serverid käitavad HPE Infosighti – see on AI-tööriist, mis ennustab ja lahendab automaatselt 86% taristu virnaprobleemidest, lahendades andmelünkadega seotud probleeme. See pakub tohutut konkurentsieelist, mis tõstab taristu tõhusust ja eemaldab serveri haldusest lisakulud.

Üks ProLiant iga hinnapunkti jaoks

HPE ProLianti püstikserverid tagavad järjepidevat ja etteaimatavat kiirust, turvalisust ning kontrolli teie klientide asutusesisestes ja hübriidpilvede taristutes. HPE ProLiantiga võite pakkuda oma klientidele VKE eelarvete korral ettevõtteklassi lahendusi.

Pakkuge oma klientidele ettevõtteklassi arvutit VKE hindadega.

HPE ProLianti serverid pakuvad teie klientidele kulutõhusaid lahendusi, mis võimaldavad nende ettevõtetel kasvada. Astuge järgmine samm…

Seadistage HPE ProLianti server nüüd, kasutades teenust iQuote – see on kuni 95% kiirem kui telefon või e-mail.

Alusta teenusega iQuote