25 aastat on HPE tootnud tööstusharu juhtivaid ProLiant servereid väikeettevõtetele, olenemata kliendi hinnatundlikkusest või töökoormusest. Tänase seisuga on HPE endiselt selles osas kõige innovaatilisem.

Ostke HPE ProLianti server nüüd

Enterprise klassi uuendustegevus

HPE ProLiant Gen10 rack serverid on loodud lihtsustama hübriidpilve ja avama uksi liikuvale ning nüüdisaegsele taristule. Hõlpsasti konfigureeritavad, installitavad ja täiendatavad HPE ProLiant Gen10 serverid on kõige lihtsamaks, turvalisemaks ning kulutõhusamaks viisiks tuua enterprise klassi tehnoloogia SMB klientideni.

Maailma parim turvalisus

HPE ProLiant Gen10 on maailma kõige turvalisem server. Kahekordne autentimine, meie Silicon Root of Trust - sõrmejälg, mis ennetab püsivara rünnakuid - ja paljud teised turbemeetmed, mida HPE konkurendid pakkuda ei suuda, muudavad ProLiant serverite turvalisuse võitmatuks.

Juurdepääs pilveteenustele

Kõigis HPE ProLiant serverites on lubatud teenus HPE Cloud Volumes – see on enterprise tasemel multi-cloud salvestusruumi teenus rakenduste käitamiseks teenustes Amazon Web Services ja Microsoft Azure. Pilveteenuste uuenduslikkuse klientideni toomine on hõlpsam kui kunagi varem.

HPE InfoSighti valmidusega

Kõigi HPE ProLiant servitega töötab ka HPE InfoSight – see on AI-tööriist, mis ennustab ja lahendab automaatselt 86% taristu probleemidest. See pakub tohutut konkurentsieelist, mis tõstab taristu tõhusust ja eemaldab serveri haldusest lisakulud.

Üks ProLiant iga hinnaklassi jaoks

HPE ProLiant rack serverid tagavad järjepideva ja etteaimatava kiiruse, turvalisuse ning kontrolli teie klientide asutusesisestse ja hübriidpilvede taristutes. HPE ProLiantiga võite pakkuda oma klientidele SMB eelarvete korral enterprise klassi lahendusi.

Pakkuge oma klientidele enterprise klassi serverit SMB hindadega.

HPE ProLiant serverid pakuvad teie klientidele kulutõhusaid lahendusi, mis võimaldavad nende ettevõtetel kasvada. Astuge järgmine samm!

Ostke HPE ProLianti server nüüd