HPE MSA Storage

HPE MSA storage'it ei tasu hinnata selle kaalu järgi.

HPE MSA storage'i edu – 5 põlvkonda ja 500 000 müüdud ühikut – peitub suurettevõttele omases salvestusruumis ja väikeettevõttele omastes hindades. SEE on juba üle viie aasta olnud tööstusharu juhtiv fiiberkanali SAN platvorm. Kas eriti taskukohane M1050 või suurema jõudlusega M2050 või M2052 - HPE MSA storage on SMB klientidele igal juhul õige valik.


HPE MSA storage täiustab IT jõudlust ja suurendab tootlikkust.

HPE MSA storage on kiire, lihtne, usaldusväärne, paindlik ja taskukohane. See ületab konkurente oma turvalisuse, IOP-side, hooldamise lihtsuse ning hinna ja kvaliteedi suhte poolest.

Eriti kiire

Kui kliendi ettevõttel on valmidus välkmälu salvestusruumi jaoks, on MSA valmis seda pakkuma. HPE MSA 2052-l on sisseehitatud 1,6 TB välkmälu, mis on SSD-de letihinnast 40% soodsam.

Sümpaatne ja lihtne

Automatiseeritud reaalajas andmete tierimine reageerib dünaamiliselt töökoormuse muutustele, nii et teie kliendid ei pea oma salvestusruumi haldamise pärast muretsema. Intuitiivne kasutajaliides teeb HPE MSA storage'i massiivide haldamise hõlpsaks. Üheksa-sammulise kiirkäivitusviisardiga on selle juurutamine lihtne.

Jõuline ja usaldusväärne

Kohapealne versiooni upgrade'imine – uuendage M1050 seadmelt seeriale M2050 või M2052 vaid 15 minutiga lisades täiendavaid kontrollerkaarte ning kahekordistades lugemis- ja kirjutamisjõudlust. Ei mingit seisakuaega. Kõigil kontrolleritel on 8 GB suurune vahemälu, ülikondensaator ja CompactFlash-i kaart, mis tagavad teile südamerahu, kuna kõik olulised andmed on kaitstud ka täieliku elektrikatkestuse korral.

On aeg anda oma SMB klientidele MSA

Iga ettevõte on võistlushimuline. Kui te ei paku oma klientidele veel HPE MSA storage'it, tööstusharu juhtivat fiiberkanali SAN platvormi, hoiate sellega neid tagasi. Lööge nüüd heas ettevõtmises kaasa ning andke oma klientidele võimalus kogeda HPE MSA jõudlust ja seda, kuidas see nii nende kui ka teie ärile kasu toob.