HPE Nimble Storage Adaptive Flash Array DNA-st ehitatud HPE Alletra 5000 on lihtne, usaldusväärne ja kulutõhus hübriid storage - mõeldud nii üldotstarbeliseks kui ka sekundaarseks töökoormuseks. Kuid HPE Alletra 5000 läheb palju kaugemale, et tuua pilvekogemus teie kohapealsesse storage’sse, lihtsustades samal ajal radikaalselt toiminguid kogu elutsükli jooksul..

Pane oma storage AI hallatava teenusega autopiloodile

Aastaid on HPE kliendid jätnud hüvasti lõputu tuletõrjega, sest neil on valdkonna juhtivad AIOp-id infrastruktuuri jaoks, mis juhib autonoomseid toiminguid ja aitab tagada, et rakendused on alati sisse lülitatud ja alati kiired. HPE InfoSight ennustab ja ennetab häireid enne, kui need tekivad kogu stack’is, tuvastab probleemid storage, VM-ide ja alakasutatud virtuaalsete ressursside vahel.

HPE InfoSighti tehisintellektil põhinevad soovitused võtavad HPE Alletra 5000 haldamisest oletused, pakkudes samal ajal ennustava toe automatiseerimist ja otsest juurdepääsu ekspertidele, et vältida aeganõudvaid eskaleerumisi.

Hangi oma üldotstarbeliste töökoormuste jaoks optimaalne hinnajõudlus

HPE Alletra 5000 – kiirus, kuid õiglase hinnaga ülitõhus arhitektuur. Tegelikult juhib see kuni 25% kiiremat kiirust võrreldes varasemate HPE Nimble Storage Hybrid Flash Arrays’ga - kiirendades Sinu rakendusi alla millisekundilise latentsusega, kirjutades samal ajal kuludele optimeeritud kettale välkkiirusel kirjutamise serialiseerimise kaudu. Ja dynamic flash vahemällu salvestamine kiirendab lugemist isegi siis, kui töökoormus reaalajas muutub.

Lisa sellele alati sisselülitatud andmete vähendamine, võimaldades kuni 5-kordset ruumi kokkuhoidu ilma jõudlustrahvita, ja teil on massiiv, mis suurendab dramaatiliselt storage tõhusust, vähendades samal ajal kulusid ja jalajälge.

HPE Alletra 5000-ga saad hõlpsasti ilma häireteta skaleerida, suurendades töötava süsteemi võimsust ja jõudlust iseseisvalt ja mitte häirivalt. Skaleeri kuni neli massiivi, millel on massiivide vahel läbipaistev liikuvus, et saavutada lineaarne jõudlus ja võimsuse skaleerimine.

Sõltu vastupidavast ja tõestatud platvormist

On aeg unustada ootamatute seisakute ärevus ja häired. HPE Alletra 5000 tagab vastupidava 6x9s andmete kättesaadavuse igale kliendile ja igale massiivile mitte-midagi-maksva, mitte-midagi-tegeva garantii kaudu. Kuna HPE InfoSight ennustab ja ennetab probleeme, muutuvad Sinu massiivid iga päevaga targemaks, paremaks ja usaldusväärsemaks.

Samuti on aeg lõpetada kompromisside vastuvõtmine andmete vastupidavuse ja jõudluse vahel. HPE Alletra 5000 pakub standardvarustuses Triple+ Parity RAID-i – jõudlust mõjutamata. See tähendab, et HPE Alletra 5000 saab hakkama kolme samaaegse draivitõrkega ilma andmete kadumiseta ja pakub täiendavat kaitset draivisisese pariteedi kaudu.

HPE Alletra 5000 on adaptiivne. Seda saab kasutada üldotstarbeliste töökoormuste ja teiseste töökoormuste jaoks. Taastamise SLA-d on kiired, lihtsad ja integreeritud rakenduseteadliku varundamise ja taastamisega asutusesiseselt ja pilves. Saad loomulikult replikeerida HPE Alletra 6000 All Flash Array-sid HPE Alletra 5000 Array-ks. Ja nüüd saad kasutada SaaS-põhist HPE varundus- ja taasteteenust, et lihtsustada hübriidpilve andmete kaitset koheste taastete, kiire taastamisega kohapeal ja kulutõhusa pikaajalise säilitamisega pilves.

Koge lihtsat, taskukohast ja riskivaba üleminekut

Lõpetuseks on HPE Alletra 5000-le kolimine lihtne ja probleemideta. HPE Nimble Storage Hybrid Flash Array kliendid saavad ilma riski ja keerukuseta HPE Alletra 5000-le üle minna. Kohapealse kontrolleri versiooniuuendused võimaldavad Sul jätkata ROI kasutamist ja juhtida investeeringutasuvust oma olemasolevast HPE Nimble storage šassiist, meediumist ja võrgundusest.

Kui oled olemasolev HPE Nimble storage klient, saad eelarvega hõlpsasti üle minna HPE Alletra 5010-le - ja saada 2x suurema võimsuse sarnase hinnaga võrreldava HPE Nimble storage hübriidmassiiviga.

HPE Alletra 5000:

pilvekogemuse toomine Sinu kohapealsesse salvestusruumi

Laiendades HPE Alletra portfelli, pakub HPE pilvepõhist andmetaristut iga töökoormuse jaoks. HPE Alletra 5000 on ainulaadselt loodud pakkuma garanteeritud 6x9s kättesaadavust ja enneolematut tõhusust Sinu üldotstarbeliste ja teiseste töökoormuste jaoks. Vaadake seda uut ChalkTalki videot täieliku HPE Alletra 5000 loo kohta.