Aruba ClearPassi võrgunähtavus ja juurdepääsuhaldus

Alustades IoT-st ja lõpetades püsiühenduses oleva mobiilse tööjõuga – organisatsioonid pole eal varem rünnakutele nii saadaval olnud. Aruba ClearPassiga saate agendita nähtavuse ja dünaamilise rollipõhise juurdepääsuhalduse, mis tagab tõrgeteta turvalisuse ning adekvaatse reageerimise Teie ettevõtte nii juhtmega kui ka juhtmeta võrkudes.

Agendita tegevusraamistiku haldus ja automaatne reageerimine

Mida on peale nähtavuse, halduse ja reageerimise vaja? Väga olulised on nii reaalajas toimiv kasutajate ja seadmete ühendatavust ning juurdepääsutasemeid määrav reeglistik, lihtne töökindel külaliste juurdepääs kui ka süsteemi võimekus vajalikke korrektuure teha.

POLICY MANAGERI PÕHIFUNKTSIOONID:

  • Rollipõhine ühtlustatud võrguligipääsu võimekus erinevate tootjate seadmeid sisaldavates juhtmeta-, juhtmega- ja VPN-võrkudes.
  • Intuitiivsed reeglistiku konfiguratsioonimallid (configuration templates) ja nähtavuse probleemide lahendamise tööriistad.
  • Toetab erinevaid autentimis-/autoriseerimisallikaid (AD, LDAP, SQL dB).
  • Iseteeninduslik seadme registreerimine koos sisseehitatud sertimiskeskusega (CA) BYOD-le.
  • Ulatuslikult kohandatav külalisjuurdepääs, brändimise ja sponsoripõhise kinnitamisega.
  • Integreeritus peamiste EMM-/MDM-lahendustega seadmete põhjalikuks hindamiseks.
  • Igakülgne integreeritus Aruba 360 Security Exchange Program`iga.
  • SSO (Single sign-on) tugi töötab Pingi, Okta ja teiste kasutajahaldustööriistadega, et parendada SAML 2.0-põhiste rakenduste kasutajakogemust.

Turvaline ligipääs külalis-, BYOD- ja ettevõtte seadmetele

On olemas lihtsaid viise, kuidas kasutajad saaksid võrguga turvaliselt ühenduse luua ilma turvalisuses järeleandmisi tegemata. ClearPassil on turvaline külalisjuurdepääs Wi-File, seadmete registreerimine ja seisundikontroll ning hea jõustamisvõimekus.

Ligipääs peab olema lihtne – nii tudengitele, personalile, lepingulistele ja mittelepingulistele äriklientidele kui ka BYOD-le. ClearPass Guest, OnBoard ja OnGuard annavad Teile vajalikud tööriistad ja paindlikkuse, et tagada Teie ettevõtte Wi-Fi ning juhtmega võrkude turvalisus.

IT saab lihtsasti luua ja juurutada BYOD-töövooge, et ligipääsuõigusega töötajad ja lepingulised äripartnerid saaksid oma seadmeid turvalistes võrkudes kasutada. Sisseehitatud sertimiskeskus võimaldab turvaliselt sisse logida Windowsi, MacOS X-i, iOS-i, Ubuntu, Chromebooki ja Androidi op.süsteeme kasutavate seadmetega.

Kasutage ära ClearPassi turbeökosüsteemi

Erinevate tööriistade ja tehnoloogiate integreerimine on tänapäevases turbekeskkonnas möödapääsmatu. Aruba Security Exchange Program toob kokku parimad kolmandate tootjate lahendused, et pakkuda täielikku turvalisust kogu andmekanalis – püsiühendusega seadmest kontoris ringirändava seadmeni avatud ruumis.

Aruba turberaamistiku olulisim eelis on avatud eri tarnijate integreeritus enam kui 100 Aruba partneriga Aruba 360 Security Exchange Programmis. Kliendid saavad kasutada juba olemasolevaid turbeinvesteeringuid, integreerides need sujuvalt Aruba lahendustega. Erinevalt teistest taristupakkujatest, kelle kliendid on seotud kulukate täienduste ja ühest allikast pärinevate toodetega, pakub 360 Security Exchange ühtlustatud lahenduse parimaid omadusi koos avatud arhitektuuri paindlikkusega.

Aruba partnerid 360 Security Exchange Programis on arendanud turbe- ja talitlusfunktsioone, mis integreeruvad meie Aruba ClearPassi võrgupääsu reguleerimise ja IntroSpect User and Entity Behavior Analyticsi lahendustega. Need kolmandate tootjate IT-süsteemid – tulemüürid, MDM/EMM ja SIEM – kasutavad ära meie REST-põhiseid API-sid, Syslogi teateid ning meie uut Extensions`ite hoidlat, et kindlustada kogu süsteemis kehtiva reeglistiku kehtestamine ja nähtavus.

SD-Branch`iga tagad integreeritud turvalahenduste klassis parima võimaliku turvalisuse – IT saab ClearPass`i abiga tagada järjepideva reeglistiku täitmise kõigis seotud ettevõtetes ja kehtestada vajalikke meetmeid igas harukontoris kasutades halduseks pilvepõhist ligipääsu.

Kui turvaline on Teie võrk? IoT, BYOD ja püsiühenduses olev mobiilne tööjõud muudavad IT-taristu küberrünnetele haavatavamaks. Kaitske end!

Loe originaaluudist