Aruba Instant On

Väikeettevõtete Wi-Fi rakendusega Aruba Instant On

Wi-Fi seadistamine pole kunagi lihtsam olnud. Rakendusega Aruba Instant On saate Wi-Fi üles ja tööle seatud vaid minutitega ning Smart Mesh hoolitseb levi eest. Nii siseruumides kui ka väljas on leviala ülesseadmine väga lihtne ja signaal on kõikjal ülitugev.

Kuidas see käib?

  • Lülitage Aruba Instant On’i Access point sisse
  • Laadige mobiilirakendus Instant On oma telefoni
  • Järgige rakenduse juhtnööre töötajate ning külaliste võrgu konfigureerimiseks – ja ongi valmis

Saage tuttavaks mobiilirakendusega Instant On, millega saate oma Wi-Fi-võrgu üles seada ja seda jälgida ning hallata igal pool ja millal tahes. Mobiilirakendusega Aruba Instant On käib kogu juhtimine otse Teie peopesast. Ühtegi litsentsi- ega tellimustasu pole.

Smart Mesh: lisage access pointe oma võrku lihtsa seadistusega.

Tulevikukindel ja turvaline: automaatsete tarkvaravärskendustega on Teie võrk alati ajakohane ja turvaline.

Isiklik vaade: pole vahet, kas olete mitut müügikohta haldav edasimüüja või väikese jaemüügiäri omanik – saate isikliku vaate kõigile oma asukohtadele.

Mitme võrgu haldus: see polegi nii raske. Mobiilirakendusel on lihtne viis külaliste ja töötajate võrkude eraldi loomiseks ning haldamiseks.

Külaliste portaali kohandamine: looge kohandatud külaliste portaal, et tugevdada oma tootemarki ja teha internetti pääs klientidele imelihtsaks.

Haldus veebis? Ka see on lahendatud. Kui tahate samu lihtsasti kasutatavaid funktsioone suuremal ekraanil, siis selleks on meil pilvepõhine juurdepääs, mis võimaldab Teil võrku hallata kõikjal oma lemmikbrauserit kasutades. Ühtegi litsentsi- ega tellimustasu pole.

Kokkuvõtteks - mis on Aruba Instant On'i eelised?

  • Ülikiire ülesseadmine: unustage raskesti mõistetavad kasutusjuhendid
  • Lihtne kasutus: mobiilirakenduse- ja veebipõhine haldus
  • Usaldusväärne turve: valdkonna juhtiv turvalisus ja töökindlus

Vaata Aruba Instant On'i videot Tutvu Aruba Instant On'iga lähemalt SIIN


HPE-l on nüüd olemas ka uus mikroveeb, kuhu oleme kokku kogunud kogu vajaliku info ürituste, uudiste, kampaaniate ja tööriistade kohta. Samuti on võimalik seal lähemalt tutvuda HPE tootevalikuga. SUUNDU MIKROVEEBI >>