Aruba Cape Networks

Hewlett Packard Enterprise (HPE) teatas aasta eest lõplikust kokkuleppest osta erakapitalil põhinev Cape Networks asukohaga Kaplinnas Lõuna-Aafrika Vabariigis ja San Franciscos USAs. Cape Networks muutus Hewlett Packard Enterprise’i ettevõtte Aruba osaks ja laiendab Aruba tehisintellektil (AI) põhinevaid võrgundusvõimalusi anduripõhise teenuste tagamise lahendusega, mis annab klientidele lihtsa, ennetava ning võrgust sõltumatu tööriista SaaS-, rakendus- ja võrguteenuste mõõtmiseks ning seireks. Lahendus aitab asutustel pakkuda parimat lõppkasutuskogemust ja võimaldab IT-l ennetada teenuse kvaliteediga seotud probleeme, kiirendada lahenduseni jõudmist ja vähendada tegevuskulusid.

Mobiil-, pilve- ja IoT-tehnoloogia kiire leviku tõttu on lõppkasutajate rakenduste kättesaadavuse ning missioonikriitiliste teenuste jõudluse diagnoosimise vajadus muutunud ülioluliseks, et ettevõte oleks edukas. Rakendades teenuste tagamisel anduripõhist ja võrgust sõltumatut lähenemist kontrollib Cape Networks ennetavalt teenuste ning rakenduste kättesaadavust ja jõudlust teavitades IT-spetsialiste probleemidest enne, kui need kasutajat või ettevõtet mõjutavad. Cape Networks pakub lihtsa ja intuitiivse andmepaneeliga kasutajasõbralikke ülevaateid, mis aitavad IT-l oletustele toetumist vähendada.

Cape Networksi lahendus täiendab Aruba NetInsighti – koos pakuvad nad laiahaardelist AI-põhist analüütikat ja teenuste tagamist, et kliendid saaksid kiiresti kohanduda kasutaja-, seadme, rakendus- ja võrgukeskkonna muutustega.

„Cape Networks tugevdab Aruba Mobile First Architecture’t ja tõstab selle esile lihtsa ning intuitiivse, kuid samas võimsa lähenemisega lõppkasutuskogemuse optimeerimisel,“ sõnas Partha Narasimhan, Hewlett Packard Enterprise’i ettevõtte Aruba tehnoloogiajuht. „Mobiil-, IoT- ja pilvetehnoloogia lisavad IT-organisatsioonidele jätkuvalt survet ning keerukust. Sellele vaatamata ei saa teenuste ega kogemuste kvaliteedis järeleandmisi teha, eriti missioonikriitiliste ärirakenduste korral. Cape Networksiga saab IT hõlpsasti juurutada ja kasutada andurite võrku, et ennetavalt optimeerida kohapealsete ja pilverakenduste – nagu SAP, Salesforce.com, Microsoft Office ja Wi-Fi hõiveportaalid – kasutuskogemusi ja neile kaugtõrkeotsinguid teha.“

„Alates Cape Networksi asutamisest 2014. aastal oleme oma anduripõhise teenuste tagamise lahendusega kogenud tohutut edu suurettevõtetest klientide juures üle kogu maailma,“ räägib David Wilson, Cape Networksi asutaja. „Meie lahendus täiendab otseselt valdkonna juhtivat lahendust Aruba NetInsight ja aitab kaasa Aruba juhipositsiooni tugevdamisele ning Aruba jätkuvale kasvule.“

Aruba portfelli lisanduv AI-põhine automaatika viib edasi selle innovatsiooni autonoomse võrgunduse ajajärgul, kus IT peab hakkama saama pidevate muutuste, suureneva keerukuse ja piiratud vahenditega. See innovatsioon annab IT-le vajaliku väleduse, et eemalduda käsitsi tehtavatest ja korduvatest ülesannetest ning keskenduda uuendustele ja uute teenuste pakkumisele, rahuldamaks ettevõtete muutuvaid vajadusi.

Täispika uudise leiad SIIT

Aruba Cape Networksi kohta saad lähemalt lugeda SIIT