Võrguhaldus

Ennusta oma võrgu tervist - juurdepääsu kihist andmekeskuseni välja - Aruba AirWave'i ja HPE Intelligent Management Centre'iga (IMC).

Aruba AirWave on ainus tootjast sõltumatu traadiga ja traadita võrguhalduslahendus, mis on disainitud mobiilsete seadmete, kasutajate ja rakenduste jaoks. Kõigi ühendatud asjade tervise ja jõudluse ennetava jälgimise kaudu annab AirWave IT-le tänapäeva digitaalse töökoha toetamiseks vajalikke teadmisi.

Kuna võrguhaldus muutub aina keerulisemaks, on suurenenud ka ohustatud andmevoo riskid. HPE Intelligent Management Centre (IMC) pakub laiaulatuslikku juhtimist campus core ja andmekeskuste võrkudes. IMC konverteerib mõttetud võrguandmed kasulikuks informatsiooniks, et Sinu võrk ja äritegevus toimiks.

Vaata Aruba Airwave'i kohta videot SIIT

Loe lähemalt SIIT

Aruba Central - lihtsustatud pilvevõrk

Aruba Central pakub mitmes asukohas asuvatele organisatsioonidele lihtsat, turvalist ja soodsat pilvehaldust Aruba Instant AP-dele, switchidele ja Gateway'dele. Täiustatud analüütilised teenused, ühenduse kvaliteet ja külaliste lihtne juurdepääs võimaldavad IT-l pakkuda seni nägemata kogemusi parandades samal ajal tõhusust.

Külastajad, töövõtjad ja tarnijad tahavad kiiret ja turvalist WiFi-ühendust. Aruba Central ja Aruba Wi-Fi muudavad selle lihtsaks. Sisselogimise lehed oma logo, tervitussõnumite ja piltidega – pole probleemi.

Vaata Aruba Centrali kohta videot SIIT

Loe lähemalt SIIT