1. tagasi

HPE on alati olnud ettevõtete andmete hoiustamise innovatsioonivedur. Nad on aidanud organisatsioonidel – sealhulgas Fortune 100 ettevõtetel kõigis suuremates valdkondades – oma missioonikriitilisi rakendusi võimendada. Sellel teekonnal on HPE pidevalt latti kõrgemale tõstnud ja määratlenud usaldusväärsuse standardi ning turu juhtiva dHCI-lahenduse. Nad on näidanud teed teenusepõhises andmete hoiustamises. Samuti on HPE määranud kliendikogemuse tempo tööstusharu juhtivate AIOps-idega.

Klientide muutuvate vajaduste olukorras tuleb teha aga midagi enamat kui vaid lati kõrgemale tõstmine – tuleb lähtestada kogu mäng. Praegu on HPE murrangulises pöördepunktis ettevõtete andmete ladustamise vedurist andmehalduse veduriks saamisel. See taasmääratleb HPE missiooni ja väärtuse oma klientide ning nende enda jaoks.

Väljakutse

Iga organisatsioon tunnistab vajadust digitaalse ümberkujundamise järele ning just andmete, pilve ja tehisintellekti ristumiskohas on potentsiaali olulisele muutusele. Kuna andmeid on praegu rohkem kui kunagi varem ning neid varitseb varasemast rohkem ohte – andmete kasutamise nõudmised aina kasvavad ja kõikjal on rohkem andmetaristuid – on IT-organisatsioonid jõudnud sinnani, et kõige selle haldamise keerukus on riskantne ning see tuleb innovatsiooni ja turule jõudmise aja arvelt.

Ümberkujundamise vajadus nõuab nüüd organisatsioonidelt andmete ja taristu haldamise põhimõttelist muutmist – autonoomsete toimingute, iseteeninduse, reeglitepõhise automatiseerimise ja pilvtöötlusse mobiliseerimist kogu andmete olelusringi jooksul. See omakorda muudab kõike andmete hoiustamisega seonduvat, samas kui hoiustamine muutub üha keerukamaks.

Moore'i seaduse, flashi ja NVMe eeldatava kasu kõrval on andmete hoiustamise arhitektuuril endiselt administraatoripõhine kogemus, et hallata LUN-ide, RAID-rühmade ja HBA-de keerukust, tasakaalustada koormust, planeerida ressursse ja palju muud.

HPE klientide jaoks on hädavajalik minna hoiustamisruumi haldamiselt üle andmete vabastamisele. See nõuab juurdepääsu lihtsustamist andmeinnovaatoritele, andmete kaitsmist mistahes ohtude eest ja andmete mobiliseerimist rakenduste ja teadmiste kiirendamiseks tehes seda seejuures kõikjal, kus andmed paiknevad – nii kohapeal kui ka pilvtöötluses. See on praegu infotehnoloogias võimatu küsimus nn tükeldatud tehnoloogia abil, mida tänapäeval andmete ja taristu haldamiseks kasutatakse. Organisatsioonid peavad terves hübriidpilves kogu oma andmete ja taristu keerukuse murdma ning erakandmehoidlatest loobuma.

Hoiustamise keerukus takistab innovatsiooni. Seda kogemust peab uuesti ette kujutama ja just seda HPE praegu teebki, tuues pilvede kasutuskogemuse oma klientide kohapealsetesse keskkondadesse.

HPE Alletra

Meil on hea meel jagada uudist, et HPE kuulutas veidi aega tagasi välja HPE Alletra – kogu NVMe pilvepõhise andmeside taristu uue portfelli. Organisatsioonid tahavad pilvekogemust, kuid vajavad seda kõikjal, kus nende andmed paiknevad. HPE Alletra on saanud inspiratsiooni sädelevast valgusest ning on oma kategooria mängumuutja, mis toetab andmete üleminekut kohapealt pilvtöötlusse pilvekogemusega.

Andmeteenuste pilvekonsooli toel võimaldavad HPE Alletra 9000 ja 6000 käivitada organisatsioonidel missioonikriitilisi rakendusi 99,9999+% garanteeritud kättesaadavuse ja lihtsustatud juurutamise, kavatsuspõhise teenusepakkumise ning nähtamatute uuendustega globaalsel tasandil.

Julged sammud julge visiooni nimel

Turuliidriks saamine nõuab julgeid samme. 2019. aastal tegi HPE tegevjuht Antonio Neri ühe neist julgetest sammudest, kui lubas kõige teenusena pakkumist 2022. aastaks muutes ettevõtte strateegia kohapealsest töötlusest pilvtöötlusse platvormi teenusena pakkumiseks. Praegu on HPE ettevõtte visiooni ellu viimiseks muutmas andmete hoiustamise äri lülitudes ümber selle teenusena pakkumisele ning kindlustades oma uut Põhjanaela nihutades fookuse riistvaralt ära ja pannes aluse turuliidriks saamisele pilveteenuste kaudu andmete haldamises.